Survivor 9 Mart sms sonuçları oylama sıralaması - Survivor2021 gönüllüler exxen.com oy sonucu

Survivor yarışmasında bu hafta yapılacak oylama sonucunda bir kişi adaya ve hayallerine veda edecek. İki dokunulmazlık yarışmasına da kaybeden gönüllüler takımı sms sonuçları ve sms oy sıralaması kim elendi belli oluyor.

Survivor 9 Mart sms sonuçları oylama sıralaması - Survivor2021 gönüllüler exxen.com oy sonucu
Survivor 9 Mart sms sonuçları oylama sıralaması - Survivor2021 gönüllüler exxen.com oy sonucu Admin
Bu içerik 238 kez okundu.

Survivor yarışmasında bu hafta yapılacak oylama sonucunda bir kişi adaya ve hayallerine veda edecek. İki dokunulmazlık yarışmısına da kaybeden gönüllüler takımı sms sonuçları ve sms oy sıralaması kim elendi belli oluyor.

9 Mart Salı günü yapılan oylama sonucunda bir kişi daya veda edecek. Bu hafta gönüllüler takımı iki dokunulmazlık yarışını da kaybederek potaya 4 isim çıkardı.

GÖNÜLLÜLER KİMİN ADI YAZILDI

Cumartesi günü yapılan dokunulmazlık oyunu sonrasında gönüllüler takımı oyunu kaybederek ada konseyine gitti ve yapılan ada oylaması sonucunda Hanzade ve Öykü ismi çıktı.

Pazar günü yapılan ikinci dokunulmazlık oyununu da gönüllüler takımı kaybetti ve bir ada konseyi daha gerçekeştirdi, Yapılan ada konseyi sonrasında Aleyna Çalışkan isimi çıktı ve üç kişi belli oldu.

SMS BİRİNCİSİ AYŞE OLDU

Survivor sm oylaması sıralamasında birinci olan isim Ayşe oldu. Ayşe potaya bir isim daha çıkardı ve gitmesini istediği kişi olarak Dora'yı seçti ve 4. eleme adayı seçildi.

SURVİVOR KİM ELENDİ

Gönüllüler takımı oylaması olarak gerçekleşen günde halk oylaması sonrasında rakiplerine göre en az oyu alarak adaya veda eden isim belli oldu. Gönüllüler takımı oy sıralaması sonrasında elenen isim birazdan burada olacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X