Maraşlı 15 bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm fragmanı izle ne zaman

Atv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her pazartesi izleyicileriyle buluşan Maraşlı dizisi 14. bölümle seyircilerini ekranlara kilitlemeyi başardı. Bu hafta yeni bölümü yayınlanan dizinin izleyicileri gelecek hafta yayınlanacak olan Maraşlı 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediyor. Detaylar ve bilgiler haberimizde.

Maraşlı 15 bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm fragmanı izle ne zaman
Maraşlı 15 bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm fragmanı izle ne zaman Admin
Bu içerik 195 kez okundu.

Atv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her pazartesi izleyicileriyle buluşan Maraşlı dizisi 14. bölümle seyircilerini ekranlara kilitlemeyi başardı. Bu hafta yeni bölümü yayınlanan dizinin izleycileri gelecek hafta yayınlanacak olan Maraşlı 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediyor. Detayar ve bilgiler haberimizde.

Maraşlı dizisi bu hafta 14. bölüm ile sevenleriyle buluştu. Pazartesi günleri ekranlara gelen dizisi yeni olaylar ve gelişmeler izleyicileri ekranlara kilitlemeyi başardı. 

MARAŞLI 14. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kazının Necati tarafından vurulduğunu öğrenen Maraşlı hesap sormak için Necatinin yanına gidecek ancak Necati tarafından Maraşlı bıçaklanır. Necati Maraşlı ihbar ederek polisi arar. Mahur ve Maraşlı arasında gelişmeler tersine döner. Maraşlı kibar ve donanımlı bir fotoğrafçı haline gelirken Mahur güçlü ve sert bir kadın olur.

Sevilen dizinin yapımında Tims&B Production Şirketi’nin imzası bulunurken, yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün oturuyor. Dikkat çeken dizinin senaryosunu Ethem Özışık kaleme alırken, dizinin oyuncu kadrosunda ise Burak Deniz (Maraşlı), Alina Boz (Mahur), Kerem Atabeyoğlu (Aziz Türel), Rojda Demirer (Firuzan), Melis İşiten (Dilşad), Cemil Büyükdöğerli (İlhan), Bedriye Roza Çelik (Zeliş), Cengiz Sezgin (Sadık), Saygın Soysal (Savaş), Cihan Yenici (Ozan), Sinem Akyol (Hilal),Türkü Su Demirel (Behiye),  Gizem Kala (Ecem), Serhat Kılıç (Necati) ve Mert Ateş (Oğuz) yer alıyor.

MARAŞLI 15. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Necati tarafından bıçaklanan ve ihbar edilen Maraşlı arasında yeni gelişmeler meydana gelecek. Tüm detaylar ve bilgiler yeni bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren sitemizde sizlerle olacak.

Maraşlı yeni bölüm fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X