Masumlar Apartmanı Okşan kimdir - İpek Ayaz Kortunç kaç yaşında ve nereli

Trt 1 ekranlarında yayınlanan ve oldukça fazla ilgi gören Masumlar Apartmanı dizisi oyuncuları merak ediliyor. Dizinin mevcut oyuncularının yanı sıra yeni katılan oyuncularda dikkatleri çekmeyi başarıyor. Masumlar Apartmanı dizisine yeni katılan Okşan kimdir, kaç kilo, nereli ve kaç yaşında detaylar bilgiler haberimizde.

Masumlar Apartmanı Okşan kimdir - İpek Ayaz Kortunç kaç yaşında ve nereli
Masumlar Apartmanı Okşan kimdir - İpek Ayaz Kortunç kaç yaşında ve nereli Admin
Bu içerik 119 kez okundu.

Trt 1 ekranlarında yayınlanan ve oldukça fazla ilgi gören Masumlar Apartmanı dizisi oyuncuları merak ediliyor. Dizinin mevcut oyuncularının yanı sıra yeni katılan oynucularda dikkatleri çekmeyi başarıyor. Masumlar Apartmanı dizisine yeni katılan Okşan kimdir, kaç kilo, nereli ve kaç yaşında detaylar bilgiler haberimizde.

Ekranların sevilen dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı yeni bölümleriyle izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Her bölümü ile dikkatleri çekmeyi başaran dizide rol alan oyuncuların yanı sıra yeni katılan oyuncularla da dizide her hafta olaylar değişmeye devam ediyor. Bu hafta yeni karakterlerden biri daha oyuna dahil oldu. Dizide Okşan karakterine hayat veren İpek Ayaz Kortunç izleyiciler tarafından merak edildi. 

Masumlar Apartmanı dizisine bugün dahil olan İpek Ayaz Kortunç dizide Okşan karakterine hayat veriyor. Safiye ve Güllen'i kızdıran sevimli bir karater olarak karşımıza çıkan Okşan'ın dizide ne kadar kalacağı ve beğenilip beğenilmeyeceği ilerleyen zamanlarda belli olacak.

Masumlar Apartmanı Okşan İpek Ayaz Kortunç Kimdir?

İpek Ayaz Korkunç, 1985 yılında İstanbul ilimizde doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu 2007 yılından bu yana pek çok film ve dizide rol almıştır. İstanbul’da birçok belediye tiyatro salonunda sahne alan ve Mandalina casting oyuncusu olan İpek Ayaz Kortunç familya, nefes nefese ve kafa doktoru gibi dizilerde rol almıştır.

İPEK AYAZ KORTUNÇ’UN YER ALDIĞI YAPIMLAR

Medeni Hali Kadın
Tersine Dünya
Deniz Kızı
Korsanlar
Nefes Nefese
Familya
Milyonda Bir
Kadim Dostum
Deli işi
Son Ders Aşk Ve Üniversite
Milyonda Bir
Karadedeler Olayı
Kadim Dostu

Okşan Kimdir Masumlar Apartmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X