Deniz Akkaya, Selin Ciğerci’yi RTÜK’e şikayet edeceğini instagram’dan duyurdu
  • Tempo Online
  • Magazin
  • Deniz Akkaya, Selin Ciğerci’yi RTÜK’e şikayet edeceğini instagram’dan duyurdu

Deniz Akkaya, Selin Ciğerci’yi RTÜK’e şikayet edeceğini instagram’dan duyurdu

Eski manken Deniz Akkaya, RTÜK Başkanı ile görüşmek için bugün Ankara'ya gitti. Bugünkü Söylemezsem Olmaz canlı yayınına katılmayan Deniz Akkaya, bir açıklama yaparak Selin Ciğerci’yi şikayet etmek için Ankara’ya gittiğini söyledi.

ABONE OL
29 Eylül 2021 14:20
Deniz Akkaya, Selin Ciğerci’yi RTÜK’e şikayet edeceğini instagram’dan duyurdu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Eski manken Deniz Akkaya, RTÜK Başkanı ile görüşmek için bugün Ankara’ya gitti. Bugünkü Söylemezsem Olmaz canlı yayınına katılmayan Deniz Akkaya, bir açıklama yaparak Selin Ciğerci’yi şikayet etmek için Ankara’ya gittiğini söyledi.

Eski manken Deniz Akkaya, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’le görüşmek için bugün Ankara’ya gittiğini Instagram hesabı üzerindeki paylaşımla açıkladı.

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında yorumcu olan Akkaya, 28 Eylül günü programa neden katılmadığını sosyal medya paylaşımı ile açıkladı.

Akkaya, Selin Ciğerci’yi şikâyet etmek için Ankara’ya gittiğini açıkladı.

Show TV ekranlarında yayınlanan Bir Başka Güzel adlı moda programıyla anlaştığı konuşulan ve ekranlara çıkmaya hazırlanan Ciğerci’nin karşısında olan Akkaya, çocukların ekran karşısına olduğu saatlerde özel hayatı, FETÖ bağlantıları iddiası ve cinsel kimliği nedeniyle Ciğerci’nin ekranda olmaması gerektiğini savunuyor.

Deniz Akkaya kendi Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Değerli izleyicilerimiz günlerdir çabaladığımız konumuz yani gündüz kuşağında Türkiye’de özellikle ailelerin ve çocukların televizyon başında olduğu saatlerde p… elden ele gezen ve cinsel kimliğini pazarlamak dışında bir vasfı olmayan, Fetö terör örgütü ilişkileri bilinen bu şahsı Ankara’da gerekli mecralara şikayet etmek için bugün kanalım Beyaz Tv’den izin aldım. Yarın sizlerle birlikte olacağım. Yarın görüşmek üzere.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP