Hair Trans Saç Ekim Merkezi Geleneksel İftar Yemeğinde Buluştu

Hair Trans Saç Ekim Merkezi Geleneksel İftar Yemeğinde Buluştu
Yayınlama: 24.03.2024
Düzenleme: 24.03.2024 15:26
A+
A-

Hair Trans Saç Ekim Merkezi Geleneksel İftar Yemeğinde Buluştu

Samsun: Hair Trans Saç Ekim Merkezi, her yıl farklı mekanlarda düzenlediği geleneksel iftar yemeğini bu yıl Atakum Gülhan Restoran’da gerçekleştirdi. Hair Trans VM Medical Park Samsun Hastanesi, Hair Trans Liv Hospital Samsun Hastanesi klinikleri çalışanlarının katıldığı iftar yemeğinde keyifli anlar yaşandı.

Hair Trans Genel Koordinatörü ve başarılı saç ekim uzmanı Resul Yüksek’in ev sahipliği yaptığı iftar yemeğinde Yüksek, yaptığı konuşmada Hair Trans’ın 20 yılı aşkın tecrübesi ve uzman kadrosu ile her geçen gün daha da büyüdüğünü vurguladı. Yüksek, “Bu sene iftarımızı Atakum Gülhan Restoran’da gerçekleştiriyoruz. Bizi bir araya getiren bu güzel organizasyondan dolayı tüm ekibimize teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde nice mutlu yıllara” dedi.

Yüksek’in konuşmasının ardından çalışanlar, sohbet eşliğinde keyifli bir akşam yemeği yediler.

Hair Trans Hakkında:

20 yılı aşkın tecrübesiyle saç ekimi ve nakil alanında lider bir kuruluş olan Hair Trans, uzman kadrosu ve güncel teknolojisi ile her geçen gün daha da büyüyor. Misafirlerinin konforunu ön planda tutan bir hizmet anlayışı sunan Hair Trans, FUE ve DHI olmak üzere iki farklı teknikle saç dökülmesi sorununa kalıcı çözümler sunuyor. Ayrıca sakal ekimi, kaş ekimi ve kadın saç ekimi gibi işlemler de gerçekleştiriyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.