Kaymakam Faruk Saygın’ın özür dilemesi Türkiye gündeminde

Kaymakam Faruk Saygın’ın özür dilemesi Türkiye gündeminde

Artvin'in Kemalpaşa ilçesinde kendisine 'Hoş geldiniz' diyerek elini uzatan öğretmen Burak Kılıç'ı sınıftan kovan Kaymakam Mehmet Faruk Saygın, yaşanan olayın gündeme gelmesi sonrasında tekrar okula giderek "Sizden özür diliyor ve helallik istiyorum" dedi.

ABONE OL
1 Ekim 2021 17:04
Kaymakam Faruk Saygın’ın özür dilemesi Türkiye gündeminde
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kaymakam Faruk Saygın’ın özür dilemesi Türkiye gündeminde…

Artvin’in Kemalpaşa ilçesinde kendisine ‘Hoş geldiniz’ diyerek elini uzatan öğretmen Burak Kılıç’ı sınıftan kovan Kaymakam Mehmet Faruk Saygın, yaşanan olayın gündeme gelmesi sonrasında tekrar okula giderek “Sizden özür diliyor ve helallik istiyorum” dedi.

Artvin’in Kemalpaşa Kaymakamı Mehmet Faruk Saygın, Kemalpaşa Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde sınıftan kovduğu öğretmen Burak Kılıç’tan özür diledi.

Kaymakam Faruk Saygın'ın özür dilemesi Türkiye gündeminde...

Kaymakam Faruk Saygın’ın özür dilemesi Türkiye gündeminde…

Yaşanan olay sonrasında Kemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün internet sitesinde, kaymakamın bugün liseye giderek öğretmen Kılıç’a çiçek sunduğu ve özür dilediğine dair açıklama yer aldı.

Müdürlüğün açıklamasına göre ziyarette öğretmenle bir araya gelen Kaymakam Saygın, “29.09.2021 Çarşamba günü gerçekleştirdiğimiz okul ziyareti sırasında karşılıklı yanlış anlaşılma nedeniyle yaşanan hadise beni derinden üzmüştür. Pandemi koşulları gereği küçük bir heyetle gerçekleştirdiğimiz sınıf ziyaretleri sırasında iki öğretmenin görevli olduğu sınıfınızda sizin sonradan sınıfa gelmeniz, kim olduğunuzu o an bilmiyor olmam ve tokalaşmak maksadıyla elinizi uzatmanız sebebiyle salgın tedbirleri açısından sizi uyarma gereği duydum. Öte yandan, sizin özel eğitim öğrencimizin bakımı ile ilgilenmeniz sebebi ile sonradan sınıfa geldiğinizi anladım. Yaşanan yanlış anlaşılmadan kaynaklanan hadiseden üzüntü duyduğumu size özellikle belirtmek isterim” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP