Tuba Büyüküstün Murat Boz’un sevgilisi mi?

Tuba Büyüküstün Murat Boz’un sevgilisi mi?
Yayınlama: 13.10.2021
A+
A-

Tuba Büyüküstün Murat Boz’un sevgilisi mi? sorusu magazin haberleri gündemini salladı!.. Dijital mecralarda yayına girmeye hazırlanan ‘Another Self’ dizisinde rol alan Tuba Büyüküstün ve Murat Boz, aşk yaşadıkları iddiasıyla gündeme gelmişti.

Daha çekimler başlamadan baş başa yemek yiyen ve tekneyle denize açılan ikili, kafaları karıştırmıştı. Büyüküstün’ün çıkan aşk haberlerini yalanlamasının ardından ortay çıkan fotoğrafları olay oldu. İşte Tuba Büyüküstün ile Murat Boz’un dikkat çeken o halleri…

‘Another Self’ dizisinde rol alan Murat Boz ve Tuba Büyüküstün, dizi çekimleri başlamadan baş başa yemekte görüntülenmiş, ikilinin aşk yaşadığı iddiası magazin haberleri gündemine bomba gibi düşmüştü.

Tuba Büyüküstün Murat Boz'un sevgilisi mi?

Tuba Büyüküstün Murat Boz’un sevgilisi mi?

İDDİALARI YALANLADI

Öte yandan daha önce Onur Saylak’la bir evlilik yapan Büyüküstün, geçtiğimiz günlerde katıldığı Athena konserinde, “Arkadaşız. Adım herkesle yazılıyor” diyerek, Boz’la aşk haberlerini yalanlamıştı.

Ancak çiftin samimi fotoğrafları ortaya çıktı. Çekimlerin tamamlanmasının ardından projenin diğer bir oyuncusu Burcu Alptekin, selfie yaptığı kareleri instagram hesabından paylaştı.

“ASLINDA VE GERÇEKTE OLAN”

Çekimin son anlarında gözlerinin açık olduğu poza Alptekin, “Uzun bir gecenin ardından aslında ve gerçekte olan” diyerek, ikinci karede gözlerinin kapalı olduğu anı yayınladı.