Atakum’da Levent Yüksel’le 90’lar esintisi

Atakum’da Levent Yüksel’le 90’lar esintisi
Yayınlama: 19.06.2022
A+
A-

Moon Stage & Orfe Yapım Organizasyon ile 16 Haziran Perşembe gününden bu yana devam eden Atakum Müzik Festivali maNga’dan Fatma Turgut’a; İlkay Akkaya’dan Hayko Cepkin’e müziğin en iyilerini Samsun’da ağırlamaya devam ediyor.

Nostalji ve Arabesk Bir Arada Yaşandı

Atakum Müzik Festivali’nin üçüncü gününde Levent Yüksel coşkusu vardı. Her biri hit olmuş şarkılarıyla Türk Pop Müzik tarihine damga vuran 1993 tarihli Med Cezir albümünün tüm şarkılarını seslendirerek nostalji rüzgarı estiren sanatçı ayrıca büyük beğeni toplayan ‘Hayatıma Dokunan Şarkılar’ albümünden ‘Mutlu Ol Yeter’, ‘Yalnızım’, ‘Mevsim Bahar Olunca’ şarkılarıyla da arabesk rüzgarları estirdi.

Sagopa Kajmer Hayranlarından Yine Tam Not Aldı

Festivalin üçüncü gününün bir diğer yıldızı uzun bir aradan sonra “Kağıt Kesikleri” adını verdiği yeni albümüyle hayranlarının yüzünü güldüren rap müziğin öncü ismi Sagopa Kajmer’di. Tüm şarkılarını dev koro eşliğinde söyleyen müzisyen performansıyla dinleyiciden tam not aldı.

Gençlerin Sevgilisi Mavi Gri, Deniz Tekin, Evdeki Saat ve No Land ile Üçüncü Yeni Rüzgarları

Festivalin genç konukları arasında üçüncü yeni olarak adlandırılan yeni nesil Türkçe müziğin sevilen temsilcileri No Land, Evdeki Saat, Deniz Tekin ve Mavi Gri de sahne aldı.

Festival Finalini Can Bonomo Yapacak

4 gün boyunca iyi müzik ve sınırsız eğlencenin adresi olan Atakum Müzik Festivali kapanışını pop-rock türünün başarılı temsilcisi Can Bonomo yapacak.

Ayrıca final günü Ayça Özefe, Mert Demir, Anıl Piyancı, Yeni Türkü ve Pera müzikseverlere unutulmaz bir gün yaşatacak.