Arif Verimli: İntihar Müdahale Merkezi’ni Ben Kurdum, Akdağ Kapattı!

Prof. Dr. Arif Verimli: Ben başhekimken ‘İntihar Müdahale Merkezi ve Müdahale Hattı’ kurdum; R.A. isimli bir bakan kapatt

Arif Verimli: İntihar Müdahale Merkezi’ni Ben Kurdum, Akdağ Kapattı!
Yayınlama: 13.10.2022
A+
A-

Prof. Dr. Arif Verimli, “Ben, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekimi’yken ‘İntihar Müdahale Merkezi ve Müdahale Hattı’ kurdum. Bilin bakalım kim kapattı? Cevap veriyorum; her iyi şeye düşman R.A. isimli bir bakan. Tarih affetmeyecek. Ben asla affetmeyeceğim onu, ayrı konu” dedi.

Eski Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Arif Verimli, intihar vakalarının artmasıyla birlikte sosyal medya hesabında bugün yaptığı paylaşımda, hastane bünyesinde kurduğu ‘İntihar Müdahale Merkezi ve Müdahale Hattı’nın daha sonra kapatıldığını açıkladı. Verimli, paylaşımında şunları kaydetti:

“Ben, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekimi’yken ‘İntihar Müdahale Merkezi ve Müdahale Hattı’ kurdum. Bilin bakalım kim kapattı? Cevap veriyorum; her iyi şeye düşman R.A. isimli bir bakan. Tarih affetmeyecek. Ben asla affetmeyeceğim onu, ayrı konu.”

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.