Atakum Müzik Festivali’nde Hayko Cepkin Rüzgarı Esti!

Atakum Müzik Festivali’nde Hayko Cepkin Rüzgarı Esti!
Yayınlama: 18.06.2022
A+
A-

Rock müziğin ağır toplarından rap müziğin en iyilerine; popun yıldızlarından alternatif müziğin en sevilen isimlerinin yer aldığı Atakum Müzik Festivali’nin ikinci gününde Hayko Cepkin rüzgarı esti.

“Sabahtan beri sizi izliyorum, tür ayırt etmeden rap müzikten Karadeniz müziğine her sanatçının her şarkısına eşlik ettiniz; harikasınız” diye seslendi.

Hayko Cepkin; “Daha Huzurlu Günlerde Görüşeceğiz”

Dansçıları, görsel şovları ve yüksek enerjili performansıyla seyircinin başını döndüren sanatçı “Daha huzurlu günlerde görüşeceğiz, o zamana kadar kendinize iyi bakın” diyerek veda etti.

Atakum Müzik Festivali'nde Hayko Cepkin Rüzgarı Esti!

Atakum Müzik Festivali’nde Hayko Cepkin Rüzgarı Esti!

Son Dönemin Genç Yıldızları Emir Can İğrek ve Patron Şarkılarına Yoğun İlgi

Festivalin ikinci gününün en çok ilgi gören isimleri arasında son dönemin yükselen yıldızları Emir Can İğrek ve Patron da var. Seyircilerinin her şarkılarına eşlik ettiği genç müzisyenler birlikte düet yaptıkları Darbe adlı şarkıyı da sahnede birlikte söylediler.

Köfn ve Melisa Karakurt’tan Başarılı Performanslar

Bi Tek Ben Anlarım, Güneşe Dokundum gibi parçalarıyla listeleri alt üst eden başarılı elektro-pop Köfn her biri hit olmuş şarkılarıyla seyirciyi dans ettirdi. Festivalin ikinci gününün açılışını ise sesi ve duru güzelliğiyle Melisa Karakurt yaptı.

Festivalde Bugün Türk Pop Müziğinin Efsane İsmi Levent Yüksel Sahne Alacak

“Moon Stage” / “Orfe Organizasyon” ortaklığıyla Karadeniz’in eşsiz doğasında müzikseverleri sınırsız eğlence ve müzikle buluşturan Atakum Müzik Festivali’nin üçüncü gününde No Land, Evdeki Saat, Deniz Tekin, Mavi Gri, Levent Yüksel sahne alacak.

19 Haziran Pazar

  • Emre Aydın
  • Can Bonomo
  • Yeni Türkü
  • Anıl Piyancı
  • Mert Demir
  • Ayça Özefe