Beren Saat Kenan Doğulu, Kulüp Dizisi Galasında Kimdir ve Kaç Yaşında?

Beren Saat Kenan Doğulu, Kulüp Dizisi Galasında Kimdir ve Kaç Yaşında?
Yayınlama: 07.11.2021
A+
A-

Beren Saat Kenan Doğulu, Kulüp Dizisi Galasına katıldı. Güzel oyuncu Beren Saat ve şarkıcı eşi Kenan Doğulu beraber katıldıkları ‘Kulüp’ adlı yeni Netflix dizisinin galasında el ele mutlu poz verdiler. Netflix’in merakla beklenen yeni dizisi ‘Kulüp’ün galası önceki akşam Galata’daki bir mekanda gerçekleşti. Geceye dizinin başrol oyuncuları Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalebek, Salih Bademci, Metin Akdülger’in yanı sıra yönetmen Zeynep Günay Tan, Seren Yüce, yapımcı Saner Ayar, Ayşe Durmaz ve Netflix Türkiye İçerik Direktörü Pelin Diştaş da katıldı.

Beren Saat Kenan Doğulu, Kulüp Dizisi Galasında

Beren Saat Kenan Doğulu, Kulüp Dizisi Galasında

Haklarında çıkan ayrılıyorlar haberlerine inat el ele ve mutlu bir şekilde kamera karşısına çıkan Beren Saat Kenan Doğulu ikilisi adeta düşman çatlattı.

Beren Saat Kenan Doğulu Çiftinden Mutluluk Pozu

Davette yer alan isimler arasında Beren Saat ile Kenan Doğulu da vardı. Suskunluklarını koruyan ünlü çift, objektiflere el ele mutluluk pozu vermeyi ihmal etmedi. Beren Saat ile Kenan Doğulu, daha önce de Tersane İstanbul’da gerçekleşen Contemporary İstanbul sergisine katılmıştı.

‘Beceremediğimiz Evlilik Olsun’

Beren Saat Kenan Doğulu Çifti

Beren Saat Kenan Doğulu Çifti

Geçen sene evliliklerinde kriz yaşayan çift, eşinin doğum gününde paylaştığı mesajda, ‘Beceremediğimiz evlilik olsun’ diyerek kafaları karıştırmıştı. Ünlü oyuncu; ’Aşk, evlilikten her zaman daha önemli bence. Bizim ayrılık haberimiz yüz bin kere falan yapılmıştır. Çünkü biz ayrılmıyorken de ayrılık haberi vardı, birtakım problemler yaşadığımız dönem de vardı. Aslında ayrı bir süreç geçirdikten sonra pandemi sürecini beraber geçirdik. Beraber müzik yapmaya başladık. İlişkimiz daha başka türlü bir yere geldi. Birbirimizi başka türlü beslediğimiz, başka bir seviyesindeyiz ilişkinin ve aşkın her neyse…’ açıklamasını yapmıştı.

‘Beklenen Aile Profilini Gösteremedik’

Beklenilen aile profilini sergileyemediklerini söyleyen Beren Saat şu açıklamalarda bulundu; ‘O çekirdek aile fotoğrafını bir türlü veremedik. Ama onun çok üstünde ya da çok derininde başka paylaşımları başka türlü daha derin bir dostluğu, insani bağı kurduk. O yüzden beceremediğimiz evlilik olsun yani…’

Beren Saat Kimdir ve Kaç Yaşında?

26 Şubat 1984 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen güzel oyuncu Beren Saat, aynı zamanda da seslendirme sanatçısıdır. Saat, Başkent Üniversitesi’ne gittiği dönemde katıldığı Türkiye’nin Yıldızları yarışmasında ikinci olarak Tomris Giritlioğlu’nun dikkatini çekti ve böylece profesyonel oyunculuğa ilk adımı atmış oldu.

İlk deneyimini Aşkımızda Ölüm Var (2004) dizisiyle kazanan Saat, ilk başrolünü de Tomris Giritlioğlu’nun hazırladığı Aşka Sürgün (2005-06) dizisinde üstlendi. Daha sonra da Hatırla Sevgili (2006-08), Aşk-ı Memnu (2008-10), Fatmagül’ün Suçu Ne? (2010-12) ve İntikam (2013-14) dizilerinin de başrollerini oynayarak ününü pekiştirdi. Saat, dizi projelerinin yanı sıra pek çok sinema filminde de rol almıştı. 2009’da gösterime giren Güz Sancısı filmiyle ilk sinema oyunculuğu deneyimin yaşadı. Gecenin Kanatları (2009), Gergedan Mevsimi (2012) ve Benim Dünyam (2013) filmleri ise yer aldığı diğer filmler oldu. En son 2015-2016 yılları arasında Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı dizide Kösem Sultan rolünü canlandırdı. Son olarak 27 Aralık 2019 tarihinde Netflix’te yayınlanan Atiye dizisi ile ekranlara döndü.

Yüksek izlenme rekorları toplayan birçok dizinin başrolünü oynamasının yanı sıra çeşitli filmlerde seslendirme sanatçısı olarak da yer aldı. Radikal’in hazırladığı “2010’a Damgasını Vuranlar” listesine Yılın Oyuncusu sıfatıyla dahil oldu. 2013 yılında GQ Türkiye tarafından Yılın Kadını seçildi. Bugüne kadar iki Altın Kelebek Ödülü dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı. 2014’te şarkıcı Kenan Doğulu ile evlendi.