Burak Çubukçu yeni şarkısı “Beni Düşlersin” için klip çekti

Burak Çubukçu yeni şarkısı “Beni Düşlersin” için klip çekti
Yayınlama: 11.05.2022
Düzenleme: 28.09.2022 02:27
A+
A-

Rock müziğin başarılı isimlerinden müzisyen Burak Çubukçu, yeni çalışması “Beni Düşlersin” isimli parçasına klip çekti.

Yoğun pandemi kısıtlamaları sonrasında normalleşen yaşamla birlikte birçok sektörde olduğu gibi, müzik dünyasında da hareketlilik yaşanmaya devam ediyor. Yaşanan bu hareketlilikle birlikte rock müziğinin başarılı işlere imza atan seslerinden müzisyen Burak Çubukçu da, soft rock ve rock altyapıları ile hazırladığı 3 şarkıdan oluşan albümündeki “Beni Düşlersin” adlı yeni şarkısına klip çekti.

2018 yılında “Mavi Kelebekler” adlı tekli çalışmasıyla piyasaya başarılı bir giriş yapan Çubukçu, 2 yıl aranın ardından “Son Sözüm” ve “Her Gece” isimli çalışmalarını dinleyicilerinin beğenisine sundu.

2020’nin ardından tarzını değiştiren başarılı sanatçı Burak Çubukçu, soft rock ve rock altyapıları ile hazırladığı 3 şarkıdan oluşan akustik serisindeki sözü ve müziği kendisine ait olan “Beni Düşlersin”, “Gözlerin” ve “Senin İçin” adlı akustik çalışmalarıyla pandemi sonrası gündeme damga vurmaya hazırlanıyor.

Beni Düşlersin Sözleri

O masal gecesi kumsalda
Sığınırken birbirimize
Bir anda vakit geldi çattı
Gözlerimdeki durgun denize

Nasıl da mutluyduk oysa
Kalplerimiz tutuşunca
Vurulmuş bir kuş gibi düşünce
Bir kaç bir şey söylemek istedim.

Belki sen de özlersin
Ben düşünce aklına
Belki gözlerin dolar
Dinleyince şarkımı
Beni düşlersin.

Burak Çubukçu Beni Düşlersin Klibi

Burak Çubukçu Kimdir?

13 Temmuz 1993’te İstanbul’da dünyaya gelen başarılı sanatçı Burak Çubukçu, ortaokul yıllarında gitar çalmaya başladı. Bunun ardından lise yıllarında kurduğu müzik grubuyla ilk tecrübelerini kazandı. Bunun ardından öğretmenleri Burak Çubukçu’nun yeteneğini fark etmesiyle kültürel bir projede İspanya’da ülkemizi temsil etti. Ardından Haliç Üniversitesi Konservatuvarı’na girmeye hak kazanan Çubukçu, müzik kariyerini önemli başarılarla sürdürdü.

Başarılı müzisyen, Beyoğlu Belediyesi Gençlik Orkestrası ile Uluslararası 3. Sanat Diyalogları Festivali Konseri ve daha pek çok projede geniş kitlelere hitap etme şansı yakaladı. Bununla birlikte başarılarını ve sanatını herkesle paylaşabilmek için ilk single çalışması “Mavi Kelebekler” ile sektöre başarılı bir giriş yaptı. Aynı zamanda öğrenmeyi sevdiği kadar öğretmeyi de seven Burak Çubukçu, ikamet ettiği İstanbul ‘da birçok resmi kurumda müzik ve gitar eğitimi veriyor.

Tempo Online magazin haberleri ve son dakika haberleri Twitter‘da!