Ece Ronay Mehmet Ali Erbil İfşa Olayında TikTok İnstagram Sallandı

Ece Ronay Mehmet Ali Erbil İfşa Olayında TikTok İnstagram Sallandı

ABONE OL
5 Ekim 2021 23:33
Ece Ronay Mehmet Ali Erbil İfşa Olayında TikTok İnstagram Sallandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ece Ronay Mehmet Ali Erbil ifşa olayında son dakika gelişmeler yaşanıyor. ‘Karpuz’ isimli şarkısı ile popüler olan TikTok fenomeni Ece Ronay, klibinde rol alan Mehmet Ali Erbil’in kendisini taciz ettiğini iddia ederel, İnstagram hesabından ünlü şovmen ile yazışmalarını ifşa etti. “Ahlaksızlıklar her geçen gün büyüdü! Ağza alınmayacak derecede laflar söyleyip tehdit etti” iddialarının ardından Erbil sessizliğini bozdu. Ece Ronay ise mahkemeye başvurarak Mehmet Ali Erbil hakkında iki ay süreyle tedbir kararı aldırdı.

Ece Ronay Mehmet Ali Erbil Olayı Magazin Haberleri Gündeminde

Ece Ronay, İnstagram hesabı üzerinden Mehmet Ali Erbil’in kendisine gönderdiğini iddia ettiği Ece Ronay Mehmet Ali Erbil arasında geçen konuşmanın ses kayıtlarını ve mesajları ifşa etti. Magazin haberleri gündeminde bomba etkisi yaratan ‘taciz’ suçlamasına 64 yaşında olan Mehmet Ali Erbil cevap verdi.

Ece Ronay Mehmet Ali Erbil Konuşmaları

Ece Ronay Mehmet Ali Erbil Konuşmaları

“DÜŞÜNDÜĞÜ GİBİ BİR MÜNASEBETİMİZ OLAMAYACAĞINI SÖYLEDİM”

Ayrıca Ece Ronay Mehmet Ali Erbil olayı ile ilgili konuşan 29 yaşındaki şarkıcı, 1.1 milyon takipçisi bulunan İnstagram hesabından şu paylaşımı yaptı:
“Gün geçmiyor ki ülkemizde bir kadın daha tacize ve şiddete uğramasın. ‘Şiddet’ diyorum çünkü psikolojik şiddet de şiddetin bir türevidir…”

“Mehmet Ali Bey’i linçlemiştim, sonra bana mesaj atıp ağlayarak ‘hastayım’ dediği için konuyu kapatıp özür dilemiştim. Klibimde oynamasını teklif ettim, kabul etti. Zaten çok değil, beş saniye falan görünüyor klipte. Klip sonrası ahlaksızıklar her geçen gün level atlayarak büyüdü…”

 

“Görmezden gelmeye çalıştım, yaşına ve bulunduğu konuma saygımdan sessiz kalmaya çalıştım. Ona da gördüğünüz üzere ilk günden itibaren düşündüğü gibi bir münasebetimiz olamayacağını kırmadan söyledim. Ama bugün bana durup dururken ağza alınmayacak derecede laflar söyleyip tehdit ettiği için bu paylaşımı yapmak zorundayım…”

“Bu paylaşım belki kariyerime ve mesleğime zarar verecek, çünkü kendisi yıllardır bu piyasada olan bir insan. Ama ben susmayacağım çünkü kendimi kandırılmış ve değersiz hissediyorum. Ben düştüm, başkası bu oyuna düşmesin diye bu bir uyarı postudur. Ünlü de olsanız fenomen de olsanız tacizden kaçamıyorsunuz. Yazıklar olsun.”

Ece Ronay Mehmet Ali Erbil Yazışmaları

Ece Ronay Mehmet Ali Erbil Yazışmaları

ECE RONAY MEHMET ALİ ERBİL OLAYINDA SON DAKİKA: “BEN SENİN KIZININ KIZI YAŞINDAYIM”

Ece Ronay tarafından paylaşılan ve Mehmet Ali Erbil’in gönderdiği iddia edilen diğer mesajlarda; ünlü oyuncunun “Pazar günü kahve içelim mi?” teklifinde bulunduğu, “Ben senin kızının kızı yaşındayım. Yaşına uygun biriyle tanış” cevabını aldığı görülüyor.

“BUNUN HESABINI VERECEK”

Ünlü sunucu ise kendisinin reklam için kullanıldığını belirterek, “Video çekmiş bana ‘köpek’ diyor. Bunun hesabını verecek. Ben masaj atmadım. Ben klibinde oynadım, gençlere destek olmak istedim. Dün akşam beni evine davet etti. Ben çocuk muyum! Amacı belli. Asistanım ‘Bu kız sizi kullanacak’ diye beni uyardı. Adalet önünde hesaplaşacağız” ifadelerini kullandı.

“VERDİĞİM DESTEKTEN ÇOK PİŞMANIM”

İnstagram hesabından da bir açıklama yapan ünlü oyuncu, “Mesajların tamamını ve daha fazlasını savcılık makamına sunacağım. Kendi payıma düşen bir şey varsa kamuoyundan özür diliyorum” dedi.

“Ben istedim ki genç bir ruha destek vereyim. Ama günün sonunda bir Z kuşağının tuzağına düştüm. Mesajlarımı kesip biçip anlamını kaybettirerek yayınlamanın suç olduğunu bilmeyecek kadar cahil olması benim buna sessiz kalacağım anlamına gelmiyor tabii ki. Ben o mesajların tamamını ve daha fazlasını medyaya değil, savcılık makamına sunacağım…”

“Sonuç olarak ben o klipte yer almış olmaktan da adı geçen şahsa verdiğim destekten de çok pişmanım. Değerli kamuoyundan hiç kabahatim olmamasına rağmen benim iyi niyetimi kullanıp kirli magazine malzeme yapanlara itibar etmemesini rica ederek, kendi payıma düşen bir şey varsa şayet özür diliyorum.”

Ece Ronay Mehmet Ali Erbil

Ece Ronay Mehmet Ali Erbil

Ece Ronay’ın yeni şarkısının klibinde rol alan 64 yaşındaki sanatçı, geçtiğimiz ay fenomen ile Vadistanbul’da görüntülenmiş, “İlk defa bir klipte oynadım, çok eğlendik. Yeni neslin enerjisine bayılıyorum” demişti.

“MESAJLARINIZI KESİP BİÇTİM”

Genç şarkıcı, Erbil’in açıklamasına şu yanıtı verdi:
“Açıklamanızı okurken gözlerim yaşardı, çok duygulandım. Haklı olduğunuz bir konu var; mesajlarınızı kesip biçtim. Çocuk takipçilerime kötü örnek olmaması amacıyla daha fazla rezilliğinizi paylaşmadığım için teşekkür etmemişsiniz. Eğer elinizde benim size gönderdiğim herhangi bir umut veya sizi tahrik edecek bir mesaj, ses ya da görüntü varsa paylaşmanızı rica ediyorum.”

MAHKEMEDEN İKİ AY TEDBİR KARARI!

Mahkemeye başvuran Ece Ronay, sanatçı hakkında iki ay süreyle tedbir kararı aldırdı. Karara göre; Erbil, bu süre içerisinde fenomene yönelik şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunursa veya Ronay’ın bulunduğu konuta, okula ve işyerine yaklaşır ve herhangi bir iletişim aracıyla rahatsız ederse ceza alacak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP