Best Of Rumeli 2023 Ödül Töreni

Best Of Rumeli Ödül Töreni 2023 magazine haberleri gündemine damga vurdu. Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu (RUBAFED), Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlenen ‘Best of Rumeli 2023’ ödüllerini organize etti ve bu ödüller bir törenle sahiplerine sunuldu. Sanat ve medya dünyasından birçok kişiye ödüller verildi.

Best Of Rumeli 2023 Ödül Töreni
Yayınlama: 08.11.2023
Düzenleme: 08.11.2023 20:38
A+
A-

Best Of Rumeli 2023 ödül töreni, 7 Kasım 2023 tarihinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Cemal Reşit Rey Salonu‘nda düzenlendi. Törende, Rumeli ve Balkan kökenli sanat ve medya dünyasından birçok isme ödülleri takdim edildi.

Şişli’de bulunan Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleşen ‘Best Of Rumeli 2023 Ödül Töreni’, RUBAFED tarafından beşinci kez düzenlendi. Türkiye’de yaşayan Rumeli ve Balkan kökenli sanatçılar, akademisyenler, gazeteciler, yazarlar, sunucular, radyocular, sosyal medya fenomenleri, sporcular ve modacılara 17 farklı kategoride ödüller verildi. Etkinliğin sunuculuğunu Suzan Kardeş ve Yusuf Emin üstlendi. Tören öncesinde RUBAFED Genel Başkanı Kamuran Atakan da katılımcıları selamladı.

Best Of Rumeli 2023 Ödül Töreni

Best Of Rumeli 2023 Ödül Töreni

Cumhuriyet’in 100. yılı çerçevesinde ise sanatçı Orhan Gencebay’a ‘Rumeli Müzik Güneşi’, Müjdat Gezen’e ‘Türk Sineması Rumeli Yıldızı’, Şebnem Sönmez’e ‘Rumeli İkonu’, Erkan Can’a ise ‘Rumeli Sanat Güneşi’ onur ödülleri verildi. Orhan Gencebay, Mustafa Kemal Atatürk heykeli temasıyla tasarlanan ödülünü alırken sahnede duygusal anlar yaşadı. Tören, konser ve dans gösterileriyle sona erdi.

Bizi, Twitter‘da takip edin!

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.