İbrahim Tatlıses kızı Dilan Çıtak Tatlıses’i nişanladı!

İbrahim Tatlıses kızı Dilan Çıtak Tatlıses’i nişanladı!
Yayınlama: 19.05.2022
A+
A-

İbrahim Tatlıses kızı Dilan Çıtak Tatlıses’i Levent Dörter ile nişanladı!

İbrahim Tatlıses kızı Dilan Çıtak Tatlıses’i nişanladı. Genç şarkıcı Dilan, sevgilisi Levent Dörter ile sessiz bir şekilde nişanladı! Törene Dilan Çıtak Tatlıses’in saçları damga vurdu.

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, sevgilisi Levent Dörter ile olan nişanında saçlarıyla gündem oldu. Çekilen görüntülerde, baba Tatlıses kızının ve damadının yüzüklerini kendisi taktı.Şarkıları ve yaşadığı silahlı saldırının yanı sıra özel hayatıyla da gündemden düşmeyen İbrahim Tatlıses’in yıllar önce Dilan Çıtak adında bir kızı olduğu ortaya çıktı. Yıllarca Tatlıses ile soyadını için mücadele veren Çıtak, babasının soyadını aldı. 7 yıldır kendisi gibi müzisyen Levent Dörter ile aşk yaşayan Dilan Çıtak Tatlıses, dün akşam evlilik yolunda ilk adımı attı.

İbrahim Tatlıses kızı Dilan Çıtak Tatlıses'i nişanladı!

İbrahim Tatlıses kızı Dilan Çıtak Tatlıses’i nişanladı!

NİŞAN KURDELESİNİ İBRAHİM TATLISES KESTİ

İlişkileriyle sık sık isimlerinden söz ettiren Tatlıses ve Dörter, dün akşam yakın çevresinin katıldığı bir törenle nişanlandı. İbrahim Tatlıses kızının nişan töreninde hazır bulundu ve yüzükleri kendisi taktı. Tören görüntülerinin sosyal medyada gündem olmasının ardından kullanıcıların takıldığı iki detay oldu. İlk detay çiftin oldukça uzun olan söz kurdeleleri olurken ikincisi de kabarık kıvırcık saçlarıyla tanınan Tatlıses’in saç modeli oldu.

SAÇ MODELİ HİÇ BEĞENİLMEDİ

Gür saçlara sahip olan Tatlıses, nişanında kırmızı uzun bir elbise tercih ederken saçlarını da at kuyruğu yaptırdı. Ancak birçok sosyal medya kullanıcısı ünlü şarkıcının saç modeli için “Çalı süpürgesi gibi olmuş” yorumunu yaptı.

Son dakika magazin haberleri anlık olarak Tempo Online Twitter hesabında!