Seren Serengil, Mustafa Rahman Tohma İle Ayrıldı (Kimdir? Kaç Yaşında?)

Seren Serengil, Mustafa Rahman Tohma İle Ayrıldı (Kimdir? Kaç Yaşında?)
Yayınlama: 12.04.2023
Düzenleme: 12.04.2023 22:19
A+
A-

Seren Serengil Mustafa Rahman Tohma ayrılığı, magazin haberleri gündemini salladı!.. Ünlü şarkıcı ve sunucu Seren Serengil, sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile yollarını ayırdı. Instagram hesabı üzerinden canlı yayın başlatarak, ihanete uğradığını açıklayan Serengil, “Mustafa ile 24 saat beraberdik ama şüphelendim ve telefon kayıtlarını istedim. 2 aydır evli bir kadınla görüşüyormuş, kendisini ihaneti reddediyor”şeklinde konuştu.

Sosyal medyada sık sık birlikte paylaşımlar yapan çift, ilişkileri hakkında herhangi bir soruya yanıt vermedi. Serengil’in hayranları, ünlü ismin bu ani kararına şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Seren Serengil, Mustafa Rahman Tohma ile ilişkisini bir süre önce başlamıştı. İkilinin ilişkisi hakkında daha fazla bilgi henüz açıklanmadı.

Seren Serengil’in hayranları, sosyal medya hesaplarında ayrılık hakkında yorumlar yaparak ünlü isme destek mesajları iletmeye başladı. Bazı hayranları ise Serengil’in bir sonraki ilişkisinde mutlu olmasını ve huzurlu bir hayat sürmesini diledi.

Öte yandan, Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma’nın ayrılığı hakkında medyada birçok iddia yer alıyor. Ancak herhangi bir iddia henüz doğrulanmadı ve çiftten resmi bir açıklama gelmedi.

Seren Serengil, özel hayatıyla ilgili olarak genellikle sessiz kalmayı tercih ediyor. Ancak bu ayrılık haberi, hayranları tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı ve konuyla ilgili olarak sosyal medya ve magazin haberleri sitelerinde geniş yankı buldu.

Şimdiye kadar, Mustafa Rahman Tohma’dan ayrılığa dair detaylı bir açıklama gelmedi. Ancak hayranları, Serengil’in, bu zorlu süreçte yanında olduklarını ve desteklerini her zaman göstereceklerini belirtiyor.

Seren Serengil Kimdir?

Seren Serengil, Türk şarkıcı, oyuncu, sunucu ve televizyon yarışması jürisi. 6 Nisan 1971 tarihinde İstanbul’da doğan Serengil, müzik kariyerine 1991 yılında çıkardığı “Aşkın Gücü” albümüyle başladı. Daha sonra çıkardığı albümler ve single’larla müzik dünyasında adını duyurdu.

Seren Serengil aynı zamanda televizyon dünyasında da sıkça görülen bir isim. Aynı zamanda, birçok programda sunuculuk yapmanın yanı sıra, televizyon dizilerinde de rol aldı. Son yıllarda ise birçok televizyon yarışmasında jüri üyeliği yapmaktadır.

Özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen Seren Serengil, birçok kez medyada aşk hayatıyla ilgili haberlere konu oldu.

Seren Serengil Kaç Yaşında?

Seren Serengil 2023 yılı itibariyle 52 yaşındadır. 6 Nisan 1971 tarihinde İstanbul’da doğan Serengil’in burcu Koç’tur.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.