Makatıyla para kazanan Stephanie Matto, talebe yetişemeyince hastanelik oldu

Makatıyla para kazanan Stephanie Matto, talebe yetişemeyince hastanelik oldu
Yayınlama: 06.01.2022
Düzenleme: 28.09.2022 02:55
A+
A-

Çıkardığı gazı kavanozlayıp hayranlarına satarak tanesi bin dolardan haftalık 70 bin dolar kazanan Stephanie Matto, aşırı gaz çıkarmaya çalıştığı için hastanelik oldu. Taleplere yetişebilmek adına daha fazla kavanoz üretebilmek için daha fazla gaz çıkarmaya çalıştığından dolayı göğsünde ağrı hisseden ünlü fenomen, yapılan testlerde kalp krizi belirtilerine rastlanıldığını ve işini bırakmak zorunda kaldığını açıkladı.

ABD’li Stephanie Matto, çıkardığı gazı kavanozlayıp satarak haftalık 70 bin dolar kazanıyor. Ancak fenomenin taleplere yetişebilmek adına daha fazla gaz çıkarma girişimi hastanede son buldu.

Göğsünde Şiddetli Bir Ağrı Hissetti

Dailystar’ın haberine göre; hayranlarından aldığı siparişler doğrultusunda aşırı gaz çıkarmaya çalıştığından dolayı göğsünde şiddetli bir acı hissettiğini ifade eden 31 yaşındaki fenomen, yapılan kan ve EKG testlerinde kalp krizi belirtilerine rastlanıldığını ve bu yüzden işini bırakmak zorunda kaldığını açıkladı.

Stephanie Matto, talebe yetişemeyince hastanelik oldu

Stephanie Matto, talebe yetişemeyince hastanelik oldu

Talebe Yetişebilmek İçin Lifli Yiyecek Diyetine Girdi

Geçtiğimiz Kasım ayından itibaren çıkardığı gazı kavanozda muhafaza ederek hayranlarına satmaya başlayan Stephanie, talepleri karşılamak için sürekli lifli yiyecekler yediğini açıklamıştı. Bu yolla haftada elli kavanoz üretebilen Steph, doktorlara gazını sattığını söyleyemediği için uyguladığı diyeti anlattı. Doktorların bu diyetin ciddi sağlık sorunlarına yol açabileceğini söylemesi üzerine diyetinden vazgeçen Steph, bu nedenden dolayı işini de bırakmak zorunda kaldı.

Stephanie Matto

Stephanie Matto

İtiraf Videosunu 7 Milyon Kişi İzledi

Stephanie Matto’nun Tiktok üzerinden hayranlarına gazını sattığını itiraf ettiği video, toplamda 7.1 milyon kişi tarafından izlendi.

Stephanie Matto

Stephanie Matto