Pakun, 50. Yılını Sheraton Grand Samsun Hotel’de Kutladı

Pakun, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını ve kendi 50. kuruluş yıldönümünü, Sheraton Grand Samsun Hotel’de düzenlenen büyüleyici bir balo ile coşkuyla kutladı.

Pakun, 50. Yılını Sheraton Grand Samsun Hotel’de Kutladı
Yayınlama: 03.10.2023
Düzenleme: 19.10.2023 23:54
A+
A-

Pakun, 50. Yılını Sheraton Grand Samsun Hotel’de Kutladı

Pakun, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını ve 50. kuruluş yıldönümünü coşkuyla Sheraton Grand Samsun Hotel’de kutladı. Gecede Venezuela Büyükelçisi Freddy Eduardo Molina Gutierrez, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Nihat Soğuk ve birçok önemli davetli bir araya geldi. Bu muhteşem gecede, iş dünyasının önde gelen isimleri ve Pakun’un üst düzey yöneticileri tarihlerine ve geleceklerine gururla baktılar.

Kurucusu Niyazi Durgun’un Gözünden Pakun’un 50 Yılı

Türkiye’de un dendiğinde akla ilk gelen marka Pakun, yarım asra varan geçmişini, dillere destan bir gece ile kutladı. Aynı zamanda, Pakun’un Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Durgun, yarım asırdan fazla süredir Samsun Bafra kökenli bir küresel şirkete dönüştüklerini ifade etti. Pakun’un başarısının yürekli ve çalışkan ekibin bir eseri olduğunu vurguladı. 1973 yılında temelleri atılan ve Türkiye’nin en büyük ihracatçılarından biri haline gelen Pakun, 50 yılı aşkın süredir başarılarla dolu hikayesine tanıklık etti.

Pakun Büyük Gece Kutlaması

Firma, yarım asırdan fazla süredir süregelen başarısını büyüleyici bir balo ile kutladı. Durgun Ailesi’nin ev sahipliğindeki bu unutulmaz gecede, pek çok önemli isim bir araya geldi. Venezuela Büyükelçisi Freddy Eduardo Molina Gutierrez, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Nihat Soğuk ve diğer davetliler gecenin tadını çıkardılar. Pakun’un üst düzey yöneticileri ve çalışanları da bu anlamlı gecede yer aldı.

Duygusal Anlar ve Gelecek Vizyonu

Katılımcılar, etkinlikte Pakun’un 50 yılı aşkın süredir süren deneyimini, yatırımlarını ve gelecek vizyonunu dinledi. Gecede, Pakun’un Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Durgun, davetlilere firmanın geçmişi hakkında sunum yaptı. Durgun Ailesi mensubu Turgay Durgun ve Pakun CEO’su Ertan Özgen de duygusal anlar yaşattı. Anıları ve gelecek planları konusunda konukları bilgilendirdiler.

Pakun Firmasının Gurur Dolu Geçmişi ve Geleceği

Pakun, Türkiye’nin köklü firmalarından biri olarak biliniyor. Bununla birlikte Pakun, 50 yılı aşkın süredir büyüme ve başarı hikayesini yazmaya devam ediyor. Bu anlamlı gece, geçmişe bir saygı duruşu niteliğindeydi ve geleceğe umutla bakmanın vurgulandığı bir kutlamaydı. Ayrıca Pakun, gelecek yıllarda da başarılı hikayesini sürdüreceğine olan inancını bir kez daha gösterdi.

Kaynak: Tempo Online

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.