Bafra’da Eyüp Atmaca Operasyonu

Samsun’da gerçekleştirilen “Eyüp Atmaca Suç Örgütü Operasyonu” detayları belirginleşti! İstanbul, Amasya ve Bursa illerini kapsayan bu suç örgütü operasyonunda 34 kişi gözaltına alındı.

Bafra’da Eyüp Atmaca Operasyonu
Yayınlama: 07.10.2023
Düzenleme: 19.10.2023 23:50
A+
A-

İstanbul, Amasya ve Bursa illerini kapsayan bu suç örgütü operasyonunda 34 şüpheli gözaltına alındı.

Samsun Bafra’da Eyüp Atmaca Operasyonu

Samsun’da 19 Mayıs ve Bafra ilçelerinde KOM Şube Müdürlüğü ekipleri, Eyüp Atmaca’nın öncülük ettiği organize suç örgütüne yönelik Kapan operasyonunu detaylandırdı.

Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde suç örgütleri ile mücadele kapsamında faaliyet gösteren Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri, “nitelikli yağma, adam öldürme girişimi, tehdit ve vahim nitelikte ruhsatsız silah taşıma” suçları işlendiği tespit edilen organize suç örgütüne bu sabah eş zamanlı operasyon düzenledi.

Polis, 34 kişiyi de yakaladı

Operasyon kapsamında Samsun merkezi, 19 Mayıs ve Bafra ilçeleri ile İstanbul, Bursa ve Amasya illerindeki 41 ikamet ve 4 iş yerine polis tarafından şafak baskını gerçekleşti. Gerçekleştirilen baskında 36 kişiden 34’ü yakalanarak gözaltına alındı. Yapılan aramalarda, 6 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet vahim nitelikli UZİ marka tabanca, 3 adet ruhsatsız pompalı tüfek, 1 adet kurusıkı tabanca, 1 adet havalı tabanca, 5 adet amaç dışı bıçak ve 777 adet tabanca mermisi ile bir miktar esrar ele geçirildi. Soruşturma süreci devam etmektedir.

Tempo Online

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.