Başakşehir Kayabaşı Selanikliler Derneği Genel Kurulu Yapıldı

Başakşehir Kayabaşı Selanikliler Derneği Genel Kurulu Yapıldı
Yayınlama: 28.10.2021
A+
A-

Başakşehir Kayabaşı Selanikliler Derneği Genel Kurulu yapıldı…

Başakşehir Kayabaşı Mahallesi’nde 2009 yılında kurulan Başakşehir Kayabaşı Selanikliler Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Yaşatma Derneği, 2021 Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Tek liste halinde gerçekleşen genel kurulda eski dernek başkanı Cavit Kurt yeniden başkanlığa seçildi.

Kayabaşı Selanikliler Derneği’nin Kayabaşı’ndaki lokalinde gerçekleşen genel kurula dernek üyelerinin yanısıra mahalle sakinleri de katıldı.

Genel Kurul öncesi derneğin geçmişteki faaliyetleri ve bütçesi ile ilgili konuşan başkan Cavit Kurt: “2020 yılının, Mart ayı itibariyle başlayan ve hala sürmekte olan Covid 19 pandemisi nedeniyle İçişleri Bakanlığımızın almış olduğu kararlar neticesinde Dernek Genel Kurulları yasaklanmış ve genel kurulumuzu bir türlü gerçekleştirememiştik. İçişleri Bakanlığı’nın koyduğu yasakların sona ermesiyle bugün genel kurulumuzu gerçekleştiriyoruz. Bugün aramıza katılan değerli üyelerimize ve mahalle sakinlerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

Divan başkanlığını Orhan Bingöl’ün yaptığı genel kurulda konuşmaların ardından başkan ve ekibinin isimleri açıklandı. Başka bir liste olmaması nedeniyle tek liste halinde geçekleşen genel kurulda Cavit Kurt, başkanlık görevine kaldığı yerden devam etti.

Yeni yönetim kurulu ise şu şekilde: