En Yakın Nöbetçi Eczane Nerede? Bana Konumuma En Yakın Nöb Ecz

En yakın nöbetçi eczane haberimizde, konumunuza en yakın nöbetçi eczaneleri bulabilirsiniz. En yakın nöbetçi eczane, normal eczanelerin kapalı olduğu zamanlarda hastaların ilaç ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla açılır. Konumuma en yakın nöbetçi eczane adres, yol tarifi ve telefon bilgileri haberimizde.

En Yakın Nöbetçi Eczane Nerede? Bana Konumuma En Yakın Nöb Ecz
Yayınlama: 14.06.2024
Düzenleme: 14.06.2024 19:06
A+
A-

En yakın nöbetçi eczane nerede? Size en yakın nöb ecz listemize geçmeden önce, kötü gün dostlarımız olan eczaneleri biraz yakından tanıyalım. Muayene sonrasında ya da başımız sıkıştığında olmazsa olmazımız olan eczane kelimesi; Arapça’da ‘Ecza’ ve Farsça’da ‘Hane’ kelimelerinin birleşiminden oluşmuş ve zamanla değişime uğrayarak eczane olarak kısalmıştır.

Bana, Konumuma En Yakın Nöbetçi Eczanesi Nerede?

Eczane, insan sağlığına yararlı ilaçların toplu ve resmi bir şekilde sergilendiği, tanıtıldığı ve satıldığı mekanlardır. Eczane kelimesinin Türkçe anlamına değindikten sonra vakit kaybetmeden en yakın eczane neresi haberimizle alakalı tüm detayları geçebiliriz…

En Yakın Nöbetçi Eczane Nerede? Nöb Ecz

En Yakın Nöbetçi Eczane Nerede? Nöb Ecz

Bana En Yakın Nöbetçi Eczane (Nöb Ecz)

Nöbetçi eczane, halk sağlığı ve yararı için; mesai saatleri dışında acil durumlardaki ilaç ihtiyacının karşılanabilmesi için oluşturulan düzenli ve eczacı odası bağlı resmi bir nöbet listesidir. Eczaneler normal şartlarda ayda bir kez nöbet olur. Fakat eczane sayısının az olması durumunda bu süre çok kısa olmaktadır.

Nöbetçi eczane kaç saat nöbet tutar? Nöbetçi eczaneler; nöbet günü mesai saati bitiminde başlar sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar nöbetini tutar. Aksi belirtilmedikçe nöbetçi olduğu günün akşamında başlar, sonraki günün sabahına kadar 24 saat nöbet tutar. Bazı durumlarda gece saat 23:59’a kadar nöbet tutar. Ayrıca en yakın nöbetçi eczane arıyorsanız, nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefonla arayabilirsiniz. Böylece nöbet durumunu da sorgulayabilirsiniz.

İşte Nöbetçi Eczaneler

Bana en yakın nöbetçi eczane bulmanın birçok yolu vardır. Fakat çoğu İnternet sitesi, en yakın nöbetçi eczane konusunda yanlış veya eksik bilgi veriyor. Aynı zamanda o günün nöbetçi eczanesini bulmanızı zorlaştırarak; zamanınızı ve enerjinizi boşa harcamanıza sebep olur. Bulunduğunuz il ya da ilçedeki nöbetçi eczane adresini görmeniz için, modern ve kolay arayüzü ile Tempo Online Nöbetçi Eczaneler adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tempo Online nöbetçi eczane sayfasından bulunduğunuz bölge dışındaki nöbetçi eczaneler de yer alıyor. Bununla birlikte İstanbul dahil tüm Türkiye’nin il ve ilçelerinde bugünkü nöbetçi eczanelerini listeleyebilirsiniz. Sayfada yer alan bana en yakın nöbetçi eczane isimleri, belirli saatlerde sürekli olarak güncellenmektedir. Bu sayede doğruluk payı oldukça yüksektir. Bu nedenle aradığınız nöbetçi eczaneleri gönül rahatlığıyla bulabilirsiniz. Aynı zamanda telefon veya harita yardımı ile çok hızlıca nöbetçi eczane konumuna ulaşabilirsiniz.

Marmara Nöbetçi Eczaneler Bana En Yakın Nöbetçi Eczane

Edirne nöbetçi eczaneler, Kırklareli nöbetçi eczaneler, Tekirdağ nöbetçi eczaneler. İstanbul nöbetçi eczaneler, Kocaeli nöbetçi eczaneler.

Yalova nöbetçi eczaneler, Sakarya nöbetçi eczaneler, Bilecik nöbetçi eczaneler. Bursa nöbetçi eczaneler, Balıkesir nöbetçi eczaneler, Çanakkale nöbetçi eczaneler.

İç Anadolu Nöbetçi Eczaneler

Aksaray nöbetçi eczaneler, Ankara en yakın nöbetçi eczane, Çankırı nöbetçi eczaneler, Eskişehir nöbetçi eczaneler. Karaman nöbetçi eczaneler, Kırıkkale nöbetçi eczaneler, Kırşehir nöbetçi eczaneler, Konya nöbetçi eczaneler. Nevşehir nöbetçi eczaneler, Niğde nöbetçi eczaneler, Sivas nöbetçi eczaneler, Yozgat nöbetçi eczaneler, Kayseri nöbetçi eczaneler.

Ege Nöbetçi Eczaneler

İzmir nöbetçi eczaneler, Manisa nöbetçi eczaneler, Aydın nöbetçi eczaneler, Denizli nöbetçi eczaneler. Kütahya nöbetçi eczaneler, Afyonkarahisar nöbetçi eczaneler, Uşak nöbetçi eczaneler, Muğla nöbetçi eczaneler.

Akdeniz Nöbetçi Eczaneler

Adana nöbetçi eczaneler, Osmaniye nöbetçi eczaneler ve Antalya nöbetçi eczaneler. Bununla birlikte Burdur nöbetçi eczaneler, Hatay nöbetçi eczaneler ve Isparta nöbetçi eczaneler. Ayrıca Akdeniz bölgesinde İçel nöbetçi eczaneler ve Kahramanmaraş nöbetçi eczaneler.

Karadeniz Nöbetçi Eczaneler

Rize nöbetçi eczaneler, Trabzon nöbetçi eczaneler, Artvin nöbetçi eczaneler ve Sinop nöbetçi eczaneler. Ayrıca Tokat nöbetçi eczaneler, Çorum nöbetçi eczaneler, Amasya nöbetçi eczaneler, Samsun nöbetçi eczaneler.

Zonguldak nöbetçi eczaneler, Bolu nöbetçi eczaneler, Düzce nöbetçi eczaneler. Karabük nöbetçi eczaneler, Bartın nöbetçi eczaneler, Kastamonu nöbetçi eczaneler, Bayburt nöbetçi eczaneler. Giresun nöbetçi eczaneler, Gümüşhane nöbetçi eczaneler, Ordu nöbetçi eczaneler.

Doğu Anadolu En Yakın Nöbetçi Eczane

Ağrı nöbetçi eczaneler, Ardahan nöbetçi eczaneler ve Bingöl nöbetçi eczaneler. Aynı zamanda Bitlis nöbetçi eczaneler. Bununla birlikte Elazığ nöbetçi eczaneler ve Erzincan nöbetçi eczaneler. Aynı zamanda Erzurum nöbetçi eczaneler, Hakkari nöbetçi eczaneler ve Iğdır nöbetçi eczaneler.

Ardından Kars nöbetçi eczaneler, Malatya nöbetçi eczaneler, Muş nöbetçi eczaneler. Bununla birlikte Tunceli nöbetçi eczaneler, Van nöbetçi eczaneler, Şırnak nöbetçi eczaneler.

Güneydoğu Anadolu Nöbetçi Eczaneler Bana En Yakın Nöbetçi Eczanesi

Adıyaman nöbetçi eczaneler ve Batman nöbetçi eczaneler. Ayrıca Diyarbakır nöbetçi eczaneler, Gaziantep nöbetçi eczaneler, Kilis nöbetçi eczaneler. Aynı zamanda Mardin nöbetçi eczaneler, Siirt nöbetçi eczaneler ve Şanlıurfa nöbetçi eczaneler. Bununla birlikte, konumuma en yakın nöbetçi eczane nerede? diyorsanız, alttaki linke tıklayabilirsiniz.

Tempo Online son dakika haberleri için bizi Facebook‘ta da takip edin.

EN YAKIN NÖBETÇİ ECZANE İÇİN TIKLAYINIZ!

Kaynak: Kayabaşı Mahallesi

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.