Erman Toroğlu’nun Galatasaray Fenerbahçe Maçı Yorumu

Erman Toroğlu’nun Galatasaray Fenerbahçe Maçı Yorumu
Yayınlama: 22.11.2021
A+
A-

Erman Toroğlu’nun Galatasaray Fenerbahçe Maçı Yorumu

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Süper Lig’in 13. haftasında oynanan Galatasaray – Fenerbahçe derbisini Takım Oyunu programında yorumladı. Toroğlu, “Bugün bundan evvelki ve sonraki Fenerbahçe olarak değişecek artık. Mesut Özil ve birkaç arkadaşının baskısıyla bir Fenerbahçe çıktı. Pereira da kimseyi yemesin, Pereira’nın Fenerbahçe’si yok. Teknik adamı değil sistemi değiştirelim dediler, bence doğru yaptılar.” ifadelerini kullandı.

Erman Toroğlu Galatasaray – Fenerbahçe maçından sonra resmen açıkladı! ‘Artık Vitor Pereira yok bundan sonra…’
Ünlü yorumcu Erman Toroğlu, Galatasaray – Fenerbahçe maçından sonra Portekizli teknik adam Vitor Pereira hakkında olay açıklamalarda bulundu.

“Bugün maç bundan evvelki Fenerbahçe ve bundan sonraki Fenerbahçe olarak değişecek. Bundan sonra artık böyle bakılacak olaya. Mesut Özil ve bir kaç arkadaşının baskısıyla bir Fenerbahçe çıktı bugün.”

“Artık Pereira’nın Fenerbahçe’si yok. Teknik adamı değiştirmeyelim dediler, sistemi değiştirelim dediler. Teknik adam giderse iş yönetime kadar gidecekti. Bence de doğrusunu yaptılar. Bundan sonra da Fenerbahçe böyle oynayacak.”

“Fatih hocam buraya bak. Mesut’u yakalayamıyorsun bir de arkada. Mesut’un golünde libero Mesut gibi kalmış. Kimin olması önemli değil. Sahada çizgiler kendi alanlarına dahildir.

Orta alan çizgisine bassa bile ofsayt olmazdı. Diğer sahaya geçerse ayakkabısının burnu ofsayt olurdu”

“Hani Mesut koşmuyordu? Golde nasıl koşabildiğini gördük. Hakan Çalhanoğlu ne dedi? Ben şimdi doğru yerde oynuyorum dedi. Futbolcuyla mücadele etmeye hakkın yok”

“Sergen hocaya olunca kırmızı, Fatih hocaya ilk sarısındaki pozisyonda olunca sarı oluyor diyorlar. Sergen hoca protesto amaçlı sahaya girip vurdu topa, Fatih hoca ayağını çekerek sahanın içinde değiyor topa. İkisi için de verilen karar doğru.”