Ilker Casillas ve Carles Puyol eşcinsel açıklaması Twitter’ı salladı!

Ilker Casillas ve Carles Puyol eşcinsel açıklaması Twitter’ı salladı!
Yayınlama: 09.10.2022
Düzenleme: 09.10.2022 19:09
A+
A-

Ilker Casillas ve Carles Puyol eşcinsel açıklaması Twitter’ı salladı! İspanyol eski kaleci Iker Casillas, Twitter hesabından eşcinsel olduğunu açıkladı. Iker Casillas’ın paylaşımına eski savunma oyuncusu Carles Puyol’dan yanıt geldi. Daha sonra paylaşımını silen Iker Casillas, yeni bir Tweet attı.

İspanya’nın iki efsane futbolcusu Ilker Casillas ve Carles Puyol, yaptıkları karşılıklı paylaşımlarla eşcinsel olduklarını açıkladılar.

İlk olarak Real Madrid’in efsane ismi Iker Casillas paylaşım yaptı. Eski kaleci, paylaşımında “Umarım bana saygı duyarsınız. Ben bir eşcinselim” yazdı. Iker Casillas’ın paylaşımına Barcelona’nın eski savunma oyuncusu Carles Puyol’dan yanıt geldi.

Iker Casillas açıklama

Iker Casillas açıklama

Carles Puyol, Iker Casillas’ın paylaşımının altına “Artık hikayemizi anlatmanın zamanı geldi Iker” yazdı.

Iker Casillas paylaşımı yaptıktan yaklaşık bir saat sonra Tweet’ini sildi. Efsane isim daha sonra yaptığı paylaşımda “Hesabım Hack’lendi. Tüm takipçilerimden özür dilerim. Ve elbette, LGBT topluluğundan daha fazla özür dilerim” ifadelerini kullandı.

SARA CARBONERO İLE EVLENMİŞTİ

İspanya Milli Takımı’nın Güney Afrika’da düzenlenen ve şampiyon olduğu 2010 Dünya Kupası’ndaki finalinden sonra Iker Casillas, milyonların önünde canlı yayında öptüğü Sara Carbonero ile 2016 yılında evlendi.

İki çocuk sahibi olan çift, 2021 yılında boşanma kararı almıştı.

PSİKOLOJİSİNİN İYİ OLMADIĞINI SÖYLEMİŞTİ

Iker Casillas, futbolu bıraktıktan sonra gözlerden uzak bir yaşam tercih etmiş ve geçtiğimiz yıl yaptığı açıklamada hiçbir şeyden zevk almadığını belirtmişti.

Efsane isim, açıklamasında “Dünyada artık hiçbir şeyden zevk alamıyorum. Ayrıca kendimi, topluma yararlı işler yapmak için kullanmak istiyorum. Örneği bir yolu temizlemek, çöpleri atmak gibi. Hiçbir şeyden zevk alamaz oldum” demişti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.