Billur Kalkavan öldü! Kimdir? Ne Kanseri? Öldü Mü?

Billur Kalkavan öldü! Kimdir? Ne Kanseri? Öldü Mü?
Yayınlama: 15.10.2022
Düzenleme: 15.10.2022 14:15
A+
A-

Billur Kalkavan öldü! Kimdir? Ne Kanseri? Öldü Mü?

Billur Kalkavan öldü! kimdir? ne kanseri? öldü mü? Peki, oyuncu Billur Kalkavan ne kanseri idi ve neden öldü? Billur Kalkavan, yakalandığı kanser hastalığı nedeniyle bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyordu. Buna bağlı olarak 59 yaşındaki Billur Kalkavan, tedavi gördüğü hastanede yaşama veda etti.

Kanserle mücadele eden oyuncu Billur Kalkavan’dan acı haber!..

Hastanede tedavi gören Billur Kalkavan Instagram‘daki son paylaşımında şunları yazmıştı:

“Sağlık durumumu merak edenler için söylüyorum; çok iyiyim her gün daha da iyiye gidiyorum. Sonuçlar da çok güzel çıkıyor, merak edecek hiçbir şey yok iyileşiyorum. Kafamdan saç bile çıkıyor da ben kendim kazıtıyorum daha güzel olmadığı için…

Atlatıyorum bu meseleyi, merakta kalmayın.

Sizleri çok seviyorum güzel enerjilerinizi almaya devam ediyorum. Teşekkürler…”

Billur Kalkavan bu sabah tedavi gördüğü hastanede hayata veda etti.

Oyuncu Billur Kalkavan Kimdir? Kaç Yaşında

2 Kasım 1962 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Billur Kalkavan, Billur Kalkavan, Abdülmecid’in en büyük oğlu Zülüflü İsmail Paşa’nın torunu olarak dünyaya geldi. 1969 yılında Ayrı Dünyalar filminde Erol Taş’ın canlandırdığı kötü adam tarafından fidye için kaçırılan bir çocuğu canlandırdırmıştı. Ünlü oyuncu, lise öğrenimine Kadıköy Anadolu Lisesi’nde başlasa da ilk senesinde sınıfta kalınca lise eğitimini ABD’de tamamladı. Ardından Kaliforniya Üniversitesi’nden psikoloji dersleri aldı. Bununla birlikte 1980’li yıllardan itibaren de tiyatroya ağırlık verdi. Ayrıca 2011 yılında Turkcell reklamında oynadı. Aynı zamanda aynı sene HTV kanalında 00:00–01:00 arası cinsel hayat ile ilgili bir program yaptı. Ayrıca 26 Ekim 2021 tarihinde ise, annesi Nuyan Kalkavan’ı kaybetti.

Tempo Online Magazin Haberleri servisi olarak, Billur Kalkavan’a yüce Allah’tan rahmet dileriz. Mekanı cennet olsun.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.