Gülşen’e ‘çorabını çek’ diyen müdüre çocuk tacizinden soruşturma

Gülşen’e ‘çorabını çek’ diyen müdüre çocuk tacizinden soruşturma
Yayınlama: 16.12.2022
A+
A-

Ordu Büyükşehir Belediyesi Tören ve Organizasyon Müdürü S.K. hakkında çocuğa tacizden soruşturma açıldı. Gülşen‘e ‘çoraplarını çek’ sözleriyle gündeme gelen müdür, iddiaları reddetti.

BirGün’den Onur Durmuş’un haberine göre 14 yaşındaki çocuğun ailesinin şikayeti üzerine 21 Eylül 2022’de Altınordu Emniyet Müdürlüğü’nde S.K.’nin ifadesi alındı.

GİZLİLİK KARARI

Soruşturmanın halen sürdüğünü belirten emniyet kaynakları soruşturmaya gizlilik kararı verildiğini belirtti. Ordu Büyükşehir Belediyesi’nden bir başka kaynak ise olayın belediye yetkilileri tarafından öğrenilmesinin ardından S.K.’nin istifaya zorlandığını ve görevden uzaklaştırıldığını kaydetti.

KENT KONSEYİ KAPATILDI

Ordu Büyükşehir Kent Konseyi’nde yaşandığı ve taciz iddialarının ardından Kent Konseyi binasının kapatıldığı da öğrenildi.

İFADESİ ALINDI

Konuya ilişkin ifadesinin alındığını doğrulayan S.K. kendisine iftira atıldığını iddia etti. S.K., “Önce hakaret ettiğimi ve daha sonra tacizde bulunduğumu iddia ettiler. Bana iftira atıyorlar. Tecavüz olayı olsa benim dışarıda olmamam lazım. Karşı tarafın ifadesinde soruşturmanın gizliliği söz konusu. Bu konuyla ilgili benim açıklama yapmam doğru değil. Ben böyle bir şeyi kabullenmedim. Soruşturmanın sonucunu bekleyeceğiz. İstifa ettim ama bu olay yüzünden istifa etmedim” dedi.

GÜLŞEN’E ‘ÇORABINI ÇEK’ DEMİŞTİ

S.K., 4 yıl önce memleketi Ordu’da konser veren şarkıcı Gülşen’e de “Çorabını çek, başkan sahneye geliyor” demiş ve Gülşen’in tepkisini çekmişti. Gülşen, sunucuya “Pardon siz ne dediniz bir daha sesli bir şekilde tekrarlar mısınız? Şu anda şaka yapacak kadar bir samimiyet hissetmiyorum” diyerek çıkışmıştı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.