Best Of Rumeli’de en iyi erkek sanatçı ödülü Sinan Akçıl’ın oldu

Best Of Rumeli’de en iyi erkek sanatçı ödülü Sinan Akçıl’ın oldu
Yayınlama: 04.10.2022
Düzenleme: 04.10.2022 01:51
A+
A-

Her yıl düzenlenen Best Of Rumeli ödülleri, 2022 yılında da sahiplerine kavuştu. Toplam 17 kategoride, 105 adayın yer aldığı aday listesinde en iyi erkek sanatçı kategorisindeki ödülün sahibi Sinan Akçıl oldu. Akçıl, Tempo Online magazine yaptığı açıklamada, “Çok mutluyum, çok gururluyum. Bu topluluğun bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Anne tarafım Kalkandelen Üsküp’ten geliyor. Çok fazla oy almışız, bu benimle ilgili gurur verici gerçekten. Ödül töreninin rekorlarından biri kırılmış. Shyhrete Behluli ile yaptığım ‘Ben Arnavutum’ adlı şarkıya da bağlıyorum bunu. Çok mutluyum, bu toplumun bir parçası olmaktan gurur duyuyorum her zaman. Onlar için elimden geleni yapmaya hazırım.” dedi.

En İyi Kadın Oyuncu Gülsim Ali

Best Of Rumeli ödüllerinde en iyi kadın oyuncu ödülünün sahibi ise, TRT’nin sevilen yapımlarından Gönül Dağı dizinin Dilek’i Gülsim Ali oldu.

En İyi Kadın Oyuncu Gülsim Ali

En İyi Kadın Oyuncu Gülsim Ali

Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu (RUBAFED) tarafından düzenlenen ve Türkiye’de yaşayan Rumeli, Balkan kökenli sanatçı, akademisyen, gazeteci, radyocu, sosyal medya fenomeni, sporcu, modacı ve filmin en iyilerinin seçildiği ‘Best Of Rumeli’ ödülleri bu akşam Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda dördüncü kez sahiplerini buldu.

17 kategoride belirlenen adaylar için 610 bin kişi oy kullandı. Sunuculuğunu Ebru Destan ile Yusuf Emin’in yaptığı, Demirören Medya Grubu, Radyo D, Dream Türk Radyo sponsorluğundaki Best Of Rumeli, Dream Türk TV’den canlı yayınlandı.

RUBAFED Başkanı Kamuran Atakan, “Geceye katılanlara Balkan şöleni yaşatacağız” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.