MHP Yakakent A. Adayı Ceylan’a Yoğun İlgi

MHP Yakakent Belediye Başkan aday adayı Tuncay Ceylan, bugün ilçede esnaf ziyaretinde bulundu. Ceylan, Yakakent’in sorunlarına ve çözüm önerilerine değindi. Ceylan, “Biz, sizin sesiniz, sizin nefesiniz olacağız” dedi. Ceylan’a, partililer de destek verdi.

MHP Yakakent A. Adayı Ceylan’a Yoğun İlgi
Yayınlama: 04.12.2023
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Yakakent Belediye Başkan aday adayı Tuncay Ceylan, bugün ilçede esnaf ziyaretinde bulundu. Ceylan, seçim çalışmaları kapsamında Yakakent merkezde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Ceylan’a, partililer de eşlik etti.

MHP YAKAKENT A. ADAYI CEYLAN: YAKAKENT BİR TURİZM İLÇESİ OLACAK

Ceylan, esnaf ziyaretlerinde, Yakakent’in sorunlarına ve çözüm önerilerine değindi. Ceylan, “Yakakent, Samsun’un en güzel ilçelerinden biri. Üstelik, Yakakent bir liman kenti. Burada yaşayan insanlar, çalışkan, vefalı ve milliyetçi. Biz de, bu ilçeye hizmet etmek için aday adayı olduk. Yakakent’i, daha yaşanabilen, daha gelişmiş ve daha mutlu bir ilçe yapmak için projelerimiz var. Bu projeleri, sizlerin desteğiyle hayata geçirmek istiyoruz. Biz, sizin sesiniz, sizin nefesiniz olacağız. Biz, sizinle birlikte, Yakakent için çalışacağız, Yakakent bir turizm ilçesi olacak.” dedi.

MHP Yakakent A. Adayı Ceylan'a Yoğun İlgi

MHP Yakakent A. Adayı Ceylan’a Yoğun İlgi

Ceylan, esnaf ve vatandaşların talep ve beklentilerini de dinledi. Ceylan, “Sizlerin görüşleri, bizim için çok önemli. Siz kıymetli komşularımızın istekleri, bizim için emirdir. Aynı zamanda, sizlerin sorunları, bizim de sorunumuzdur. Sizlerin mutluluğu, bizim de mutluluğumuzdur. Sizlerin yanınızda olacağız. Hemşehrilerimizin hizmetkarı olacağız. Siz kıymetli hemşehrilerimizden, bize güvenmenizi ve desteklemenizi istiyoruz. Sizlerden, birlik ve beraberlik içinde olmanızı istiyoruz. Bununla birlikte, sizden, partimiz Milliyetçi Hareket Partisi’ne sahip çıkmanızı istiyoruz. Sizlerden, 31 Mart’ta sandığa gidip, oylarınızı MHP’ye vermenizi istiyoruz. Çünkü, MHP, Türkiye’nin ve Yakakent’in umududur. MHP, Türkiye’nin ve Yakakent’in geleceğidir. MHP, Türkiye’nin ve Yakakent’in sigortasıdır.” diye konuştu.

Samsun’da, MHP Yakakent Belediye başkan adaya adayı Tuncay Ceylan’ın ziyareti, esnaf ve vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Ceylan’a, ilçe halkı yoğun ilgi gösterdi.

MHP Yakakent A. Adayı Ceylan'a Yoğun İlgi

MHP Yakakent A. Adayı Ceylan’a Yoğun İlgi

“BANA UMUT VERDİ”

Ceylan, “Yakakent halkı ile tekrar bir araya gelmek istiyorum. Buradaki halkla çok güzel bir gün geçirdim. Yediden yetmişe insanlar, bana çok sıcak davrandı. Bununla birlikte, gördüğüm bu sıcak ilgi bana fazlasıyla güven verdi. Bununla birlikte, çıkmış olduğum yolda bana çok umut verdi. Hepsi birbirinden değerli Yakakent esnafına ve ilçe sakinlerine tüm kalbimle teşekkür ediyorum.” dedi.

Ceylan, ziyaretlerinde, esnaf ve vatandaşlarla bol bol sohbet etti, fotoğraf çektirdi, çay içti. MHP Yakakent belediye başkan aday adayı Ceylan, merkezdeki ziyaretlerini tamamladıktan sonra, Yakakent’te mahalle ve köyleri ziyaret edeceğini belirtti.

Tempo Haber‘i Twitter‘da da takip edin!

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.