Sevgililer Günü için Google’dan iki aşık hamster doodle’ı!

Sevgililer Günü için Google’dan iki aşık hamster doodle’ı!
Yayınlama: 14.02.2022
Düzenleme: 28.09.2022 02:47
A+
A-

Google, Sevgililer Günü için özel olarak hazırladığı doodle ile kullanıcılarından iki aşık hamsterı bir araya getirmesini istiyor. Bu eğlenceli oyunda iki aşık hamsterın bir araya gelmesi hedefleniyor. Son derece eğlenceli olan Sevgililer Günü özel hamster doodle’ı ile siz de sevgilinizle birbirini seven iki hamsterı kavuşturabilirsiniz.

Arama motoru Google’ın tatiller ve özel günler için küçük etkileşimli oyunlar hazırlama geleneği, 2022 Sevgililer Günü için de devam ediyor. Hizmet sağladığı birçok servisi ile Dünya’nın en büyük arama motoru olan Google, bu yıl da Sevgililer Günü için çok özel bir doodle hazırladı. Google, bu özel çalışma ile kullanıcılarından, aşklarında sınır tanımayan iki hamsterı kavuşturmaya yardımcı olmalarını istiyor.

Sevgililer Günü için Google'dan iki aşık hamster doodle'ı!

Sevgililer Günü için Google’dan iki aşık hamster doodle’ı!

İki hamsterın kavuşması için kullanıcıların görevi, Google’ın logosu tamamlanana kadar bir dizi kolu ve anahtarı çekerek bu iki çılgın aşık hamsterın yeniden bir araya gelmesine yardımcı olmak. Yaklaşık 30 saniye süren bu keyifli oyunu hemen oynamaya başlamak için linke tıklayabilirsiniz: https://g.co/doodle/9qynrhw