Ali Yeşildağ Kimdir? Twitter Youtube Video

Ali Yeşildağ kimdir? Son zamanlarda FETÖ firarisi Cevheri Güven’in Youtube kanalındaki videoları ile dikkat çeken Ali Yeşildağ, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in konuşmalarında da sık sık bahsedilmiştir.

Ali Yeşildağ Kimdir? Twitter Youtube Video
Yayınlama: 08.05.2023
A+
A-

Ali Yeşildağ kimdir? YouTube’da FETÖ firarisi Cevheri Güven’in kanalında paylaşımlarıyla dikkat çeken Ali Yeşildağ kimdir? nereli, kimin kardeşi? İşte Ali Yeşildağ hakkında bilinmeyenler…

Son zamanlarda izleyicilerin merak konusu oldu. 1961 yılında Rize’nin İkizdere ilçesinde doğan Yeşildağ, halı saha işletmeciliği yapmıştır. Bununla birlikte, gıda ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketler kurarak iş hayatına atıldığı bilinmektedir.

Ali Yeşildağ Kimdir?

Ali Yeşildağ Kimdir?

Videoları İle Twitter Youtube’u Sallayan Ali Yeşildağ Kimdir?

FETÖ firarisi Cevheri Güven’in Youtube kanalındaki sözleriyle gündeme gelen Ali Yeşildağ kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır ve kimin kardeşidir? Antalya Havalimanı ihalesiyle ilgili yaptığı açıklamalar sonrası merak edilen Yeşildağ’ın hayatı ve biyografisi şu şekildedir:

Ali Yeşildağ, Rize doğumludur ve 1961 yılında dünyaya gelmiştir. İş hayatına 1990 yılında halı saha işletmeciliğiyle başlamış ve gıda ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri bulunmaktadır.

Ali Yeşildağ’ın abisi Hasan Yeşildağ, bir dönem koruma olarak görev yapmıştır. Aynı zamanda Türk Medya Grubu’nun sahibi olan Hasan Yeşildağ ve Zeki Yeşildağ’ın kardeşidir.

Ali Yeşildağ’ın abisi Hasan Yeşildağ ise Star, Akşam ve Güneş gazetelerinin yanı sıra 24 ve 360 televizyonlarının da sahibidir.

Ali Yeşildağ, Cevheri Güven’in Youtube kanalında paylaştığı videolarda yer almıştır. Ayrıca, Zeki Yeşildağ ve Hasan Yeşildağ’ın öz kardeşi olduğunu açıklamıştır.

Peki, Ali Yeşildağ’ın İddiaları Doğru Mu? Ali Yeşildağ Kimdir?

Geçtiğimiz günlerde FETÖ firarisi Cevheri Güven’in YouTube kanalında paylaştığı videolar ile gündeme gelen Ali Yeşildağ, Antalya Havalimanı ihalesi ile ilgili olarak bazı isimlere yönelik iddialarda bulundu. Üstelik, Yeşildağ, iddialarının gerçek olduğunu savundu.

Ali Yeşildağ, Türk Medya Grubu patronu olan ağabeyi Hasan Yeşildağ’ın da bir dönem korumalık yaptığını ifade etti. Yeşildağ, ayrıca kendi şirketlerinin Antalya Havalimanı ihalesi için teklif verdiğini ancak kazanamadıklarını belirtti.

Bu iddiaların doğru olup olmadığı ise henüz net olarak ortaya çıkmadı. Ancak iddiaların ciddi olduğu ve gündemi meşgul ettiği bir gerçek. Bununla birlikte, konuyla alakalı olarak daha fazla ayrıntının ortaya çıkması beklenmekte.

Ali Yeşildağ Neden Yakalanamıyor?

Ali Yeşildağ’ın neden yakalanamadığı tam olarak bilinmemektedir. Ancak, medyada yer alan haberlere göre Yeşildağ, yurt dışında olduğu ve Interpol tarafından arandığı belirtilmektedir. Ayrıca, Yeşildağ’ın FETÖ üyeliği suçlamasıyla arandığı da bilinmektedir. Bu nedenle, Türkiye dışındaki bir ülkede olması ve Türk makamlarının bu ülkelerden gerekli işlemleri yapması gerekmektedir. Ancak, tam olarak neden yakalanamadığına dair kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Tempo Online Twitter‘da!

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.