Babala TV Mevzular Açık Mikrofon Youtube Rekoru Kırdı

Babala TV Mevzular Açık Mikrofon programında Kemal Kılıçdaroğlu, çarpıcı soruları yanıtladı ve YouTube’da rekor bir izlenme sayısına ulaştı! Türkiye’nin önde gelen siyasi figürlerinden biri olan Kılıçdaroğlu’nun yanıtları, YouTube ve Twitter’da yankılandı.

Babala TV Mevzular Açık Mikrofon Youtube Rekoru Kırdı
Yayınlama: 26.05.2023
Düzenleme: 26.05.2023 01:21
A+
A-

Babala TV Mevzular Açık Mikrofon Youtube rekoru kırdı! CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı olan Kemal Kılıçdaroğlu, Mevzular Açık Mikrofon programına konuk olarak çıktı. Bu program, yarım saatlik ilk bölümünde 500 binden fazla kişi tarafından izlendi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turuna sayılı günler kala Oğuzhan Uğur’un moderatörlüğünü üstlendiği “Babala TV Mevzular Açık Mikrofon” programının 15. bölümüne konuk oldu.

Babala TV Mevzular Açık Mikrofon

Babala TV Mevzular Açık Mikrofon

Kılıçdaroğlu İle Babala TV Mevzular Açık Mikrofon Çekimleri 7 Saat Sürdü

Çekimler, 14 Mayıs’tan önceki program teklifinin “provokasyonlarla ilgili endişeler” nedeniyle reddedildiği Kemal Kılıçdaroğlu tarafından kabul edilen Oğuzhan Uğur’un sosyal medya hesaplarından yapılan daveti kabul etmesiyle gerçekleşti. Kılıçdaroğlu’nun katıldığı Babala TV Mevzular Açık Mikrofon programın çekimleri yedi saatten uzun sürdü.

Oğuzhan Uğur’un rekora imza attığı Babala TV Mevzular Açık Mikrofon, ilk 30 dakika içinde 500 binden fazla kişi tarafından izlenme rakamına ulaştı.

Kılıçdaroğlu: Sahtekarlıklar Olmadan Konuşabildik

Kılıçdaroğlu’nun Twitter paylaşımı videonun yayınlanmasının ardından sosyal medya hesabından geldi. Kılıçdaroğlu, “İlk defa manipülasyonlar, montajlar, yalanlar, iftiralar, çeşitli sahtekarlıklar olmadan, yüz yüze konuşabildik, tanışabildik…” şeklinde ifade etti.

KILIÇDAROĞLU’NUN KATILDIĞI PROGRAMI FULL İZLE:

Babala TV Mevzular Açık Mikrofon Oğuzhan Uğur Kimdir?

Oğuzhan Uğur, 29 Ocak 1984 tarihinde Hasan Atilla Uğur ve Pakize Uğur’un ilk çocuğu olarak Ankara’da dünyaya geldi. Lise eğitimini önce Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nde, daha sonra Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi’nde tamamladı ve buradan mezun oldu. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü’nden mezun olan Oğuzhan Uğur, üniversite yıllarında Mustafa Şevki Doğan ve Osman Sınav’a yardımcılık yaptı.

2011 yılında yönetmenlik ve senaristlik görevlerini üstlendiği Ağır Abi adlı film vizyona girdi. 2012 yılında “Çok Şükür” adlı ilk albümünü piyasaya sürdü. Ardından çeşitli single albümler ve video klipler çekerek geniş bir hayran kitlesine ulaşan Oğuzhan Uğur, Murat Dalkılıç’ın “Leyla” adlı şarkısının video klibini yönetti. İkili daha sonra birlikte “Mağlubiyet” adlı düet şarkıyı da yayınladı.

YouTuber’lık Serüveni

Oğuzhan Uğur, 1 Nisan 2017 ile 23 Temmuz 2017 tarihleri arasında Budabi TV’de Budabi Haber, Korkoloji, RÖNT ve Budabi Olaylar gibi programları hazırlamıştır. 12 Ağustos 2017’den itibaren kendi kurucusu olduğu BaBaLa TV’de içerik üretmeye başlamıştır. 10 Kasım 2017 ile 23 Ekim 2020 tarihleri arasında Onedio’nun YouTube kanalı için Oğuzhan Uğur’la P!NÇ adlı programı hazırlamıştır. Aralık 2021’den itibaren ise P!NÇ adlı programını Babala TV yerine P!NÇ TV’de yayınlamaya başlamıştır.

Oğuzhan Uğur, Babala TV’de RÖNT, Mevzular, Mevzular: Erken Seçim Özel, Oğuzhan Uğur’la P!NÇ, Taş-Aşk, Mevzular: Açık Mikrofon gibi programların sunuculuğunu yapmış ve hala yapmaktadır. Ayrıca, 4 Ağustos 2022 tarihinden itibaren BaBaLa TV’de yayınlanan Mevzular: Açık Mikrofon programı, siyasetçilerin seçmenlerle buluştuğu bir platform olmasıyla büyük beğeni toplamıştır. Programa Ümit Özdağ, Ömer Faruk Gergerlioğlu, Muharrem İnce, Sinan Oğan, Metin Külünk, Cem Uzan, Barış Atay, Abdüllatif Şener, Ali Babacan, Ahmet Davutoğlu ve son olarak 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu gibi isimler konuk olmuştur.

Tempo Online

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.