Google News’te Bir Gün Çıkmasa Olmaz: Seren Serengil, Köpeklerinin Tedavisine Ödediği Ücreti Paylaştı

Veteriner fiyatları karşısında sessiz kalmayan güzel sunucu Seren Serengil ödediği ücretlerin makbuzunu paylaştı. Paylaşımında zehir zemberek açıklamalar yapan Serengil, yaşadığı durumu Instagram’daki takipçileri ile paylaştı.

Google News’te Bir Gün Çıkmasa Olmaz: Seren Serengil, Köpeklerinin Tedavisine Ödediği Ücreti Paylaştı
Yayınlama: 04.01.2023
Düzenleme: 04.01.2023 02:01
A+
A-

Seren Serengil, Köpeklerinin Tedavisine İçin Veterinere Ödediği Ücreti Paylaştı

Veteriner fiyatları güzel sunucu Seren Serengil’i adeta deliye döndürdü. Geçen haftalarda geçirdiği rahatsızlık  nedeniyle hastaneye kaldırılarak hayranlarını üzen Seren Serengil, gördüğü tedavi sonrası sağlığına kavuşmuştu. Güzel sunucu Seren Serengil, sahiplendiği köpeklerinin sağlık kontrolleri sebebiyle veteriner kliniğine gitti. Serengil, tedavi sonrası karşılaştığı veteriner ücreti ile adeta çılgına döndü.

Seren Serengil, birkaç gündür köpeğinin sağlık sorunları ve fıtık ameliyatı ile uğraşıyor. Çok sevdiği köpeği Noynoy’un sağlığına kavuşması için elinden geleni yapan Seren Serengil, veteriner fiyatları karşısında tepkisini Instagram hesabından gösterdi.

Güzel sunucu Seren Serengil Instagram hesabı üzerinden köpeği Noynoy için ödediği veteriner ücretinin faturasını paylaştı.  Yaptığı paylaşımın altına “Noynoy’un fıtık ameliyatı 18 bin TL. Helali hoş olsun da benim beş köpeğim var. Aylık veteriner, mama, kuaför bakımları 30 bin TL’yi buluyor. Hayvanlar için veteriner fiyatları insanlara uygulanan rakamlarla aynı. Niye muamele aynı değil? Niye hakları aynı değil?” yazarak veteriner ücretleri karşısındaki tepkisini gösterdi.

İşte Seren Serengil’in o paylaşımı

İşte Seren Serengil'in o paylaşımı

İşte Seren Serengil’in o paylaşımı

Tempo Online magazin servisi

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.