Bafra Nöbetçi Eczane 28 Ekim 2023

Bafra Nöbetçi Eczane 28 Ekim 2023 Cumartesi sabaha kadar açık olacak tek nöbetçi eczane Sandıkçı Eczanesi’dir. İşte açık eczane yol tarifi, telefon numarası ve ayrıntıları…

Bafra Nöbetçi Eczane 28 Ekim 2023
Yayınlama: 28.10.2023
A+
A-

Bafra Nöbetçi Eczane 28 Ekim 2023 Cumartesi Bafra’da bu gece hangi eczane açık? Samsun Bafra’da bu gece, Cuma günü mesai bitiminden, 28 Ekim 2023 Cumartesi sabaha kadar açık olacak 1 nöbetçi eczane bulunmaktadır.

Bafra Nöbetçi Eczane 28 Ekim 2023 Cumartesi Adres, Telefon

Nöbetçi Eczane Adı: Sandıkçı Eczanesi

Yol Tarifi: İshaklı Mah. Derman Sok. 8/B Bafra, Samsun

Telefon: 0 362 542 74 74

Nöbetçi eczane, Bafra Devlet Hastanesi karşısı adresinde hizmet veriyor. Vatandaşlar, acil ihtiyaçları için bu eczaneye başvurabilirler.

Nöbetçi Eczaneyi Nasıl Öğrenirsiniz?

Bafra ilçesindeki nöbetçi eczaneleri öğrenmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz:

Tempo Online https://www.tempoonline.com.tr/nobetci-eczaneler/samsun/bafra/ internet sayfamızdaki nöbetçi eczaneler listesini inceleyebilirsiniz.

Nöbetçi Eczanelerin Görevleri

Nöbetçi eczaneler, mesai saatleri dışında ve resmi tatillerde acil tıbbi ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla görevlendirilmektedir. Bu eczanelerde, reçeteli ve reçetesiz ilaçlar, tıbbi malzemeler ve diğer ihtiyaçlar temin edilebilmektedir.

Nöbetçi Eczanenin Önemi

Nöbetçi eczaneler, vatandaşlar için acil tıbbi ihtiyaçlara cevap verme açısından önemli bir yere sahiptir. Mesai saatleri dışında ve resmi tatillerde hastalanan veya ilaç ihtiyacı olan vatandaşlar, nöbetçi eczanelere başvurarak ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Bafra’da Bugün Nöbetçi Eczanesi Olan Sandıkçı Eczanesi, vatandaşlara 24 saat boyunca hizmet verecek. Vatandaşlar, acil ihtiyaçları için bu eczaneye başvurabilirler.

Bizi Twitter‘da da takip edin!

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.