Nuri Alço, müjdeyi kendisi verdi!

Ünlü sinema oyuncusu Nuri Alço, Eskişehir’de geçirdiği rahatsızlık sonrası yoğun bakıma alınmıştı. Alço, sevenlerini sevindiren bir video ile sağlık durumunun iyi olduğunu ve en kısa zamanda taburcu olacağını açıkladı.

Nuri Alço, müjdeyi kendisi verdi!
Yayınlama: 12.04.2024
A+
A-

Nuri Alço, sevindirici haberi kendi verdi! yoğun bakımdan çıktı, sağlığı yerinde!..

Ünlü sinema oyuncusu Nuri Alço, Eskişehir’de geçirdiği rahatsızlık sebebiyle Eskişehir Şehir Hastanesi’nde yoğun bakıma alınmıştı. Alço, sevenlerini sevindiren bir video ile sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Yoğun bakımdan çıkan Alço, videoda şu ifadelere yer verdi: “Sevgili dostlarım, yalan yanlış şeylere inanmayın, haberlere. Gayet iyiyim, sağlığım yerinde. En kısa zamanda geleceğim zaten. Yoğun bakımdan çıktık, herhangi bir şey yok. Çok teşekkür ediyorum herkese sağ olun.”

Alço’nun bu paylaşımı, sevenleri tarafından büyük bir sevinçle karşılandı. Birçok kişi Alço’ya geçmiş olsun dileklerini iletti.

Nuri Alço Ne Zaman Taburcu Olacak?

Nuri Alço’nun ne zaman taburcu olacağına dair net bir bilgi verilmedi. Alço’nun sağlık durumunun takibi ve tedavisinin Eskişehir Şehir Hastanesi’nde devam ettiği öğrenildi.

Sosyal Medyadan Destek Mesajları Yağdı

Nuri Alço’nun sağlık durumu ile ilgili sosyal medyada da birçok paylaşım yapıldı. Birçok kişi Alço’ya geçmiş olsun dileklerini iletirken, acil şifalar diledi.

Nuri Alço’ya Geçmiş Olsun Dileriz!

Biz de, Tempo Online magazin haberleri olarak, Sn. Nuri Alço’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; acil şifalar diliyoruz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.