Seda Sayan kaç yaşında oldu hâlâ uslanmadı

Seda Sayan kaç yaşında oldu hâlâ uslanmadı
Yayınlama: 30.03.2022
Düzenleme: 28.09.2022 02:39
A+
A-

Magazin haberleri denince ilk akla gelen Seda Sayan kaç yaşında oldu, hâlâ muzipliği bırakmadı… Müzisyen Çağlar Ökten ile evlenmeye hazırlanan magazin ünlüsü Seda Sayan, önceki gün mücevher fuarında görüntülendi. Sayan, burada yaptığı açıklamada kadınların mücevhere ulaşmasının ve alım gücünün kolaylaştığını söyledi.

Son olarak müzisyen Çağlar Ökten ile evlilik hazırlığı içinde olan Seda Sayan, önceki gün mücevher fuarında görüntülendi. Sayan, “Ben mücevher kadınıyım. Kadınların mücevhere ulaşması, alım gücü kolaylaştı. Ben senelerin Seda’sıyım, böyle görkemli yüzükler bende olmayacak da kimde olacak” dedi.

“Bende Olmayacak Da Kimde Olacak?”

Sayan, “Çağlar evlilik teklif ederken tam tur bir yüzük taktı. Onun dışındakileri ben aldım. Senelerin Seda’sıyım, bende olmayacak da böyle görkemli yüzükler, kimde olacak? Takıya düşkünlüğüm malum” ifadesini kullandı.

Çek Cumhuriyeti’nde 20 Mayıs’ta 7’nci kez gelin olmak için gün sayan Seda Sayan şunları söyledi:

“Prag Büyükelçimiz Egemen Bağış kıyacak nikahımızı. Şahitler belli ama haklarında detay vermek istemiyorum şimdilik.

“Nikah sonrası bir yemek daveti vermeyi düşünüyoruz. Gelinliğim sade ve abartısız olacak.

“Çağlar vokalistlik yapıyordu. Ama bundan sonra tek başına sahneye çıkacak.”

Seda Sayan Kaç Yaşında?

Seda Sayan kaç yaşında oldu hâlâ uslanmadı

Seda Sayan kaç yaşında oldu hâlâ uslanmadı

30 Aralık 1962 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Aysel Gürsaçer gerçek adlı Seda Sayan, şarkıcı, oyuncu ve sunucudur. 60 yaşında olan ün şarkıcı Seda Sayan, şarkıcılık ve oyunculuğun ardından televizyon sunuculuğuyla da öne çıkmıştır. Bununla birlikte başta Sabahların Sultanı Seda Sayan olmak üzere birçok TV programında sunuculuk yapmıştır.

Seda Sayan Kimdir?

İstanbul’un Eyüpsultan ilçesinde doğan ünlü şarkıcı Seda Sayan, şu anda 60 yaşında. Ayrıca sahneye düğün salonlarında merhaba diyen Sayan, uvertür olarak küçük gazinolara geçti. Ardından da sevgilisi organizatör Turgut Akyüz’ün Stardust kulübünde assolist oldu. Bununla birlikte uzun süre “b” sınıfı gazinolardan Gülizar’da assolistlik yaptı. Dönemin büyük assolistlerin çok yüksek ücret taleplerine kızan Fahrettin Aslan tarafından, Harika Avcı’yla birlikte bir süre ders aldırılıp dönemin en büyük gazinosu Maksim Gazinosu’na assolist olarak çıktı. Böylece ilk kez ciddi müzik eğitiminden gelmeyen assolistler dönemi başladı. Fahrettin Aslan’a Seda Sayan’ı tavsiye eden film yapımcısı Türker İnanoğlu’ydu.

Magazin haberleri, son dakika haberler ve gelişmeler şimdi Twitter‘dayız!