Dolu Kadehi Ters Tut Samsun Konser Yerinde Flaş Değişiklik!

Samsun’da 28 Nisan Pazar günü gerçekleşecek Dolu Kadehi Ters Tut konserinin yeri son dakika değişti! Konser, ilk önce 19 Mayıs Üniversitesi Mehmet Yalçın Taşpektepligil Kapalı Spor Salonu’nda yapılacaktı, ancak son gelen bilgilere göre Samsun Doğu Park Amfi Tiyatro’da gerçekleşecek.

Dolu Kadehi Ters Tut Samsun Konser Yerinde Flaş Değişiklik!
Yayınlama: 28.04.2024
Düzenleme: 28.04.2024 16:55
A+
A-

Dolu Kadehi Ters Tut Samsun konser yeri son dakikada değişti! 28 Nisan Pazar günü, 19 Mayıs Üniversitesi Kapalı Spor Salonu yerine, Doğu Park Amfi Tiyatro’da gerçekleşecek. Yeni mekana ulaşım ve bilet geçerliliği hakkında bilgi verilmedi.

Dolu Kadehi Ters Tut Samsun Konser Yeri Son Dakikada Değişti!

Samsun’da 28 Nisan 2024 Pazar günü 19 Mayıs Üniversitesi Mehmet Yalçın Taşpektepligil Kapalı Spor Salonu’nda sahne alması planlanan Dolu Kadehi Ters Tut grubunun konserinin yeri son dakika değişti.

Grup, bir gün kala sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, konserin Samsun Doğu Park Amfi Tiyatro’da yapılacağını duyurdu. Bu ani değişiklik, bilet sahiplerini ve müzikseverleri şaşırttı.

Organizatör firma KerkiSolfej’in sahibi Turgut Kerki tarafından yapılan bu son dakika adres değişikliği hakkında ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

Konser biletleri Biletix ve Passo’dan satın alınmıştı. Bilet sahiplerinin yeni konser yerine nasıl ulaşacakları ve eski biletlerin geçerli olup olmadığına dair de şu ana kadar bir bilgi verilmedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.