Bafralı Çiftçiler Dikkat! Bafra Hava Durumu 3 Kasım Cuma

Samsun’un Bafra ilçesinde 3 Kasım Cuma günü hava açık mı, güneşli mi olacak? Hava sıcaklığı en yüksek ve en düşük kaç derece olacak?

Bafralı Çiftçiler Dikkat! Bafra Hava Durumu 3 Kasım Cuma
Yayınlama: 03.11.2023
A+
A-

Bafralı çiftçiler dikkat!.. Bafra hava durumu 3 Kasım Cuma hava nasıl? 3 Kasım Cuma 2023 hava nasıl olacak? Bafra’da 3 Kasım Cuma günü hava kapalı mı, yağmur yağacak mı?

Bafralı Çiftçiler Dikkat! Bafra’da 3 Kasım Cuma günü hava açık olacak

Samsun’un Bafra ilçesinde 3 Kasım Cuma günü hava açık ve güneşli olacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün tahminlerine göre, Bafra’da hava sıcaklığı en yüksek 17, en düşük ise 15 derece olacak. Rüzgarın ise kuzeydoğudan 8 kilometre hızında esmesi bekleniyor.

Bafra’da sabah saatlerinde hava açık ve güneşli olacak. Öğle saatlerinde ise hava sıcaklığının artması bekleniyor. Akşam saatlerinde ise hava sıcaklığının düşmesi ve rüzgarın hızının artması bekleniyor.

Bafra Hava Durumu 3 Kasım Cuma

Bafra Hava Durumu 3 Kasım Cuma

Bafralı vatandaşlar, hava durumunu dikkate alarak dışarı çıktıklarında tedbirli olmalarını tavsiye ediyor.

Bafra’da 3 Kasım Cuma günü saatlik hava durumu tahmini:

  • 06:00: 15°C, açık, rüzgar kuzeydoğudan 6 kilometre hızında
  • 12:00: 19°C, açık, güneşli, rüzgar kuzeydoğudan 7 kilometre hızında
  • 18:00: 15°C, açık, güneşli, rüzgar kuzeydoğudan 5 kilometre hızında

Bafra’da 3 Kasım Cuma günü hava durumu, vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Havanın açık ve güneşli olması, vatandaşlara açık havada vakit geçirme imkanı sağlayacak. Ayrıca, hava sıcaklığının 17 dereceye kadar yükselmesi, vatandaşların ısınma ihtiyacını karşılayacak.

Ancak, Bafralı vatandaşlar, hava durumunu dikkate alarak dışarı çıktıklarında tedbirli olmalarını tavsiye ediyor. Havanın açık olması nedeniyle, güneş ışınlarından korunmanız için güneş kremi ve şapka kullanmak, güneşin zararlı etkilerinden korunmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca, rüzgarın hızının artması nedeniyle, dışarıda bulunan eşyaların uçup gitmemesine dikkat edilmesi gerekiyor.

Samsun’un Bafra ilçesinde, 3 Kasım Cuma günü hava durumu, vatandaşlar tarafından merakla beklenmekteydi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün tahminleri doğrultusunda, Bafra’da hava açık ve güneşli olacak. Bu durumu, vatandaşlar memnuniyetle karşıladı.

Bafra’da havanın açık ve güneşli olması, vatandaşlara açık havada vakit geçirme imkanı sağlayacak. Ayrıca, hava sıcaklığının 17 dereceye kadar yükselmesi, vatandaşların ısınma ihtiyacını karşılayacak. Ancak, Bafralı vatandaşlar, hava durumunu dikkate alarak dışarı çıktıklarında tedbirli olmalarını tavsiye ediyor.

Havanın açık olması nedeniyle, güneş ışınlarından korunulması için güneş kremi ve şapka kullanılması, güneşin zararlı etkilerinden korunmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca, rüzgarın hızının artması nedeniyle, dışarıda bulunan eşyaların uçup gitmemesine dikkat edilmesi gerekiyor.

Bafra son dakika haber ve gelişmeleri anlık olarak Twitter‘da!

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.