Bafralı Mübadillerden, Başkan Usta’ya Ziyaret

Samsun’un Bafra ilçesinde faaliyet gösteren Bafra Mübadele ve Balkan Türk Kültürü Araştırmaları Derneği yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi Bafra İlçe Başkanı Emin Usta’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu…

Bafralı Mübadillerden, Başkan Usta’ya Ziyaret
Yayınlama: 26.10.2023
Düzenleme: 14.11.2023 20:54
A+
A-

Bafra Mübadele ve Balkan Türk Kültürü Araştırmaları Derneği’nden, Milliyetçi Hareket Partisi Bafra İlçe Başkanı Emin Usta’ya hayırlı olsun ziyareti…

Samsun’un Bafra ilçesinde faaliyet gösteren Bafra Mübadele ve Balkan Türk Kültürü Araştırmaları Derneği Başkanı Tuncay Ceylan ve yönetim kurulu üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi Bafra İlçe Başkanı Emin Usta’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, Bafra Mübadele ve Balkan Türk Kültürü Araştırmaları Derneği Başkanı Tuncay Ceylan, yeni görevinde Emin Usta’ya başarılar diledi. Ceylan, “Bafra’mızın önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan derneğimiz, ilçemizin kültürel ve tarihi değerlerini korumak ve yaşatmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmalarında her zaman desteklerini esirgemeyen Milliyetçi Hareket Partisi Bafra İlçe Başkanlığı’na teşekkür ederiz. Emin Usta’ya da yeni görevinde başarılar dileriz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Bafra İlçe Başkanı Emin Usta ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Usta, “Bafra’mızın köklü bir tarihe ve kültüre sahip bir ilçemizdir. Bu değerlerimizi korumak ve yaşatmak için her türlü çalışmaya destek vereceğiz. Bafra Mübadele ve Balkan Türk Kültürü Araştırmaları Derneği’nin çalışmalarını da yakından takip ediyoruz. Dernek başkanımız ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Ziyarette, Bafra Mübadele ve Balkan Türk Kültürü Araştırmaları Derneği’nin faaliyetleri hakkında da bilgi alışverişinde bulunuldu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.