BİM’den fareli cips açıklaması

BİM’den fareli cips açıklaması
Yayınlama: 29.11.2022
A+
A-

BİM’den fareli cips açıklaması!..

Yozgat’ta öğrenci yurdunda kalan öğrencilerin BİM’den aldığı cipsten fare ölüsü çıkmıştı. Twitter’a bomba gibi düşen görüntülerin ardından cipsi satan market zinciri BİM açıklama yaptı.

Yozgat’ta üniversite okuyan 4 arkadaşın doğum günü kutlamak için market zinciri BİM’den aldığı cipsten fare ölüsü çıktığına dair görüntüler gündeme oturdu.

Kısa sürede sosyal medyada yayılan görüntülerin ardından BİM’den konuya ilişkin açıklama geldi. Market zincirinin açıklaması şu şekilde:

“Kamuoyunun Dikkatine
Sosyal medyada ve bazı online haber sitelerinde BİM’in özel markalı cipsinin içinden yabancı cisim çıktığına dair paylaşımlar yapılmaktadır.

Mevcut üretim sürecinde böyle bir olayın gerçekleşmesi mümkün değildir. Türkiye’de her gün milyonlarca tüketicinin alışveriş yaptığı BİM mağazalarında satışa sunulan bütün ürünler titizlikle kontrol edilmekte ve hiçbir şekilde tüketicinin kandırılmasına veya sağlığının riske atılmasına izin verilmemektedir.

Özel markalı ürünlerimizin üretimini yapan tüm tedarikçilerimiz ve üretim aşamaları kalite kontrol ekiplerimizin yönetiminde, yetkili bağımsız denetim kurumları tarafından düzenli olarak denetlenmektedir. BİM hiçbir zaman müşterilerine sorunlu bir ürün satmamıştır, bundan sonra da satmayacaktır.
Değerli kamuoyunun bilgisine sunarız. BİM Birleşik Mağazalar AŞ”

İŞTE BİM’DEN ALINAN CİPSTEN FARE ÇIKTIĞI İDDİA EDİLEN O VİDEO

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.