R10 İftarında Şafak Sezer Sürprizi

R10 İftarında Şafak Sezer Sürprizi
Yayınlama: 17.04.2022
Düzenleme: 28.09.2022 02:37
A+
A-

Türkiye’nin en büyük webmaster platformu R10’nun İstanbul’daki iftar daveti; yazılım, SEO ve bilişim dünyasından isimleri bir araya getirdi.

İstanbul  Zeytinburnu’nda düzenlenen iftar daveti, R10’un CEO’su Coşkun Çetin’in ev sahipliğinde gerçekleşti. Türkiye’nin birçok ilinden kurumsal bilişim firma yöneticilerinin yanı sıra freelancer yazılım uzmanları, SEO danışmanları ve bilişim dünyasından yüz ellinin üzerinde R10 üyesinin katıldığı iftar yemeğinin sürpriz ismi ise ünlü oyuncu Şafak Sezer oldu.

Pandemi nedeniyle verilen 2 yıl aranın ardından 15’incisi düzenlenen yemek organizasyonu sonrasında Tempo Online’a açıklamalarda bulunan R10 CEO’su Coşkun Çetin; dijital dünyanın genç yeteneklerini R10’da bir araya getirmekten ve Türkiye’nin dijital ekosistemine katkı sağlamaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirtti. Dijital dünyada Türkiye’nin güçlü olmasını ve genç yeteneklerin katma değer servislere yönelerek ülkemizi bilişim sektöründe en iyi konuma getirmesini temenni eden Çetin, R10 olarak daima gençlerin yanında olduğunu ifade etti.

R10 İftarı

R10 İftarı

“Gençler Olduğu Sürece Türkiye Tam Gaz Devam Edecek”

Bilişim sektöründe dünya ülkeleriyle kıyaslandığında Türkiye’nin hiçbir ülkenin gerisinde olmadığını ifade eden Çetin: “Gençlerimiz bilgiye aç, çalışkan ve azimli olduklarından; Türkiye’yi çok daha iyi yerlere taşıyacağından ve ülkemizin bu yola tam gaz devam edeceğinden eminim.” dedi.