Teknoloji

Samsunlu Mehmet Ö., fiber internet için aylardır mücadele ediyor. Talebini, Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan'a bile yazdı. Ancak, Türk Telekom'dan gelen cevap: "Fiber yok, ne zaman gelir belli değil!"
11.02.2024
0
99
İnstagram Reels videolarını ücretsiz olarak indirerek, sevdiğiniz içerikleri çevrimdışı olarak izleyebilir, paylaşabilir veya düzenleyebilirsiniz. İşte, İnstagram Reels indirme yöntemleri...
24.01.2024
0
32
İnstagram gizli hesabı görme sitesi mi arıyorsunuz? o zaman haberimiz tam size göre. Sosyal medyanın gizemli dünyasında İnstagram gizli hesaplarını merak ediyor musunuz? Bu haberde, İnstagram gizli hesaplarını görmenin yolu ve etik kullanımı hakkında bilgi edineceksiniz. Bununla birlikte, gizlilik kurallarına saygı göstermeyi unutmamalısınız!
22.01.2024
0
960
E-başvuru giriş, vatandaşların devlet kurumlarına çeşitli konularda başvurularını elektronik ortamda yapmalarını sağlayan bir sistemdir. E-devlet kapısı üzerinden gerçekleştirilir. Aynı zamanda E-başvuru giriş, vatandaşlara birçok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlardan bazıları şunlardır: ✓ Zaman, ulaşım ve kırtasiye masraflarından tasarruf sağlar. ✓ Başvuru sırasında ve sonrasında herhangi bir belge kaybı veya eksikliği yaşanmaz. ✓ Başvuru sonuçlarını...
04.01.2024
0
62
Türkiye'nin en büyük forum sitelerinden biri olan R10'a, mahkeme kararıyla erişim engeli getirildi. Sitenin sahibi Coşkun Çetin tarafından yapılan açıklamada, kararın haksız olduğu ve itiraz edileceği belirtildi.
11.12.2023
0
89