Abdurrahim Albayrak’ın Torunu Batuhan Bostancı Feci Şekilde Can Verdi! Kimdir Nereli Kaç Yaşında? Vikipedi (Hangi AVM’den Düştü?)

Abdurrahim Albayrak’ın Torunu Batuhan Bostancı Feci Şekilde Can Verdi! Kimdir Nereli Kaç Yaşında? Vikipedi (Hangi AVM’den Düştü?)
Yayınlama: 20.11.2022
Düzenleme: 20.11.2022 18:24
A+
A-

Abdurrahim Albayrak’ın Torunu Batuhan Bostancı Feci Şekilde Can Verdi! Kimdir Nereli Kaç Yaşında? Vikipedi (Hangi AVM’den Düştü?)

Galatasaray’ın eski yöneticisi, Altur’un sahibi iş adamı Abdurrahim Albayrak’ın 15 yaşındaki torunu Batuhan Bostancı, Şişli Nişantaşı’nda yer alan AVM’nin dördüncü katından düşerek hayatını kaybetti.

Şişli Nişantaşı’ndaki AVM’nin dördüncü katından bir kişi düştü. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekiplerince yapılan kontrolde düşen kişinin ağır yaralandığı belirlendi. Ardından Şişli Amerikan Hastanesi’ne kaldırılan Batuhan Bostancı, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Düşen gencin, Galatasaray’ın önemli isimlerinden Abdurrahim Albayrak’ın 15 yaşındaki torunu Batuhan Bostancı olduğu bilgisine ulaşıldı.

Batuhan Bostancı Hangi AVM'de Düştü?

Batuhan Bostancı Hangi AVM’de Düştü?

Batuhan Bostancı Hangi AVM’de Düştü?

Bugün öğle saatlerinde arkadaşları ile Teşvikiye’de yer alan City’s Nişantaşı AVM’ye yemek yemek için giden Batuhan Bostancı, AVM’nin 4. katında yer alan restoran katından aşağıya düştü. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı konrol sonrası ağır yaralı olarak sağlık ekiplerince Şişli Amerikan Hastanesi’ne kaldırılan Batuhan Bostancı, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Abdurrahim Albayrak Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Vikipedi

Abdurrahim Albayrak kimdir? 13 Haziran 1954’te Rize’de dünyaya gelmiştir. Şu anda 68 yaşında olan Abdurrahim Albayrak, 1970’li yıllarda İstanbul’da minibüsçülük yaparak iş hayatına başladı. Sonraki yıllarda şansı yüzüne gülen Albayrak, Galatasaray Spor Kulübü yöneticisi ve Altur Turizm’in sahibidir.

Almanya’ya ilk gidenlerden olan babası onu yanında götürmedi. Ayrıca babası birkaç yıl sonra Türkiye’ye döndü ve bir dükkân açtı. Ancak işler iyi gitmeyince Almanya’ya tekrar geri dönmek zorunda kaldı. Giderken yanında oğlunu da götürdü.

Almanya’nın Frankfurt kentinde babasının yanında inşaatlarda çalıştı. Daha sonra askerliğini yapmak için tekrar Türkiye’ye döndü. Askerliği bitince Almanya’da biriktirdiği parayla bir minibüs aldı ve memleketi Rize’de minibüs şoförlüğü yapmaya başladı.

Abdurrahim Albayrak Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? Vikipedi

Abdurrahim Albayrak Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? Vikipedi

Daha sonra akrabalarının baskısıyla İstanbul’a taşınmaya karar verdi. Bununla birlikte İstanbul’da, Habibler Köyü’ne yerleşti ve Edirnekapı-Habibler hattında minibüs şoförlüğü yapmaya başladı. Aynı zamanda işleri iyi gitti ve zaman içinde babasının gönderdiği parayla ikinci minibüsünü aldı. Bununla birlikte üçüncü, dördüncü derken birden o hattaki en fazla minibüse sahip kişi unvanını kazandı. Daha sonra bu minibüs filosu Altur Turizm şirketinin temelini oluşturdu. Ayrıca halihazırda 15.000 araçlık bir filonun sahibidir.

Galatasaray Yöneticiliği

9047 nolu Galatasaray Spor Kulübü üyesi oldu. Aynı zamanda Abdurrahim Albayrak; 1992-1993 ve 1993-1994 dönemlerinde Altyapı Başkanlığı, 2001-2002, 2011-2012, 2012-2013 dönemlerinde Galatasaray Futbol Şube Sorumluluğu ve 2014 döneminde de 8 ay boyunca 2. Başkan ve Futbol Şube Sorumluluğu ile yönetimde yer almıştır. Kısa sürede camianın ve taraftarın sevdiği isim haline geldi. Özellikle maç esnasındaki aşırı heyecanı ile dikkat çekti.

2011-2013 yılları arası Ünal Aysal’ın başkanlığındaki yönetim kurulunda görev yaptı. 2013 yılında Ali Dürüst, Refik Arkan ve Adnan Öztürk gibi isimlerle Aysal’ın yeni yönetim listesinde yer almayan Albayrak, 2014 yılında Duygun Yarsuvat başkanlığındaki yönetim kuruluna tekrar seçildi. Albayrak yeni yönetim ile birlikte “Başkan yardımcılığı” görevinde de bulundu. 2 Haziran 2015’te görevinden istifa etti.

21 Ocak 2018’de yapılan Galatasaray Olağanüstü Genel Kurulunda dışarıdan Mustafa Cengiz yönetimini desteklemiş ve Cengiz’in seçilmesiyle Sportif AŞ Başkan Vekili olmuştur. Ayrıca 26 Mayıs 2018’de yapılan Galatasaray Olağan Genel Kurulunda yeniden başkanlığa seçilen Mustafa Cengiz’in listesinde yönetime gelmiş ve Galatasaray SK 2. Başkanlığı’na getirilmiştir. Ardından, Galatasaray SK yönetiminde bulunduğu 7 farklı sezonun 5 sezonunda Galatasaray sezonu şampiyon olarak tamamlamıştır.

2018-2021 döneminde Galatasaray SK 2. Başkanlığı görevi yaptı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.