Halı Yıkama Fiyatları Zamlı Ama Yoğunluk Başladı

Halı Yıkama Fiyatları Zamlı Ama Yoğunluk Başladı
Yayınlama: 24.04.2022
Düzenleme: 28.09.2022 02:34
A+
A-

Halı Yıkama Fiyatları Zamlı Ama Yoğunluk Başladı

Son günlerde halı yıkama fiyatları da zamlardan nasibini alırken yeni zamla İstanbul’da halı yıkama fiyatları 15 TL civarına yükseldi. Halı yıkama fiyatları yüksek olmasına rağmen halı yıkama firmalarında bayram yoğunluğunda artış başladı.

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala vatandaşlar da evlerinde bayram temizliği yapmaya başladı. Kimi vatandaşlar kendi imkânları ile bayram temizliği yaparken, kimileri ise halı yıkama ve temizlik şirketlerine başvuruyor. Bayram temizliğinden dolayı halı yıkama sektöründe ise anormal bir yoğunluk yaşıyor.

Ramazan Bayramına sadece iki gün kalan İstanbul’da halı yıkama firmalarında yoğunluğun hat safhaya ulaştığı belirtildi.

Ramazan ayının başından bu yana yoğunluğun devam ettiğini aktaran Bakırköy Halı Yıkama firması sahibi Ahmet Kodak, bayramın yaklaşması ile yoğunluğun daha fazla arttığını belirtti. Vatandaşların geçmişe nazaran halı yıkatma konusunda artık kendilerini daha fazla tercih etmeye başladıklarını belirten Kodak, vatandaşların halılarını kendilerine verdikleri zaman daha ucuza geleceğinin farkına vardıklarını ifade etti.

Ramazan ve bayram temizliği kapsamında vatandaşların sadece halı değil stor perde yıkama, koltuk yıkama ve yorgan yıkama gibi ürünleri de temizlik için kendilerine gönderdiklerini kaydeden Kodak, “Bayağı bir yoğunluğumuz var. Ramazan Bayram’ı bahar temizliğinin de başlaması nedeniyle ev hanımlarının temizlik telaşı başladı. Bakırköy Halı Yıkama fabrikamızda bir haftadan bu yana çift vardiya olarak çalışıyoruz. Giderlerimize bağlı halı yıkama fiyatları zamlı olmasına rağmen yine de vatandaşa en az şekilde yansıtıyoruz.

Halı Yıkama Fiyatları Zamlı Ama Yoğunluk Başladı

Halı Yıkama Fiyatları Zamlı Ama Yoğunluk Başladı

“HALI YIKAMA DIŞINDA BİRÇOK ALANDA TEMİZLİK SAĞLIYORUZ”

Bakırköy‘de yer alan halı yıkama firmamızda halı yıkama hizmetinin yanında; evde koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama ve zebra perde yıkama hizmeti de veriyoruz. Başka bir deyişle zeminden tavana kadar birçok alanda temizlik yapıyoruz. Aynı zamanda vatandaşlar evde halı yıkama işleminden ziyade genelde halı yıkama firmalarını tercih ediyor. Aynı zamanda evde koltuk yıkama işlemi için de müşterimizin evine gidiyoruz. Halı yıkama işlemi ise, Bakırköy‘de yer alan halı yıkama fabrikamızda gerçekleşiyor. Bir halının yıkanma süresi ortalama 10 dakika sürüyor. Bu süre, halının kirlilik derecesine göre farklılık gösterebiliyor.

“HALI YIKAMA FİYATLARI ZAMLI AMA İNDİRİM SAĞLIYORUZ”

Yıkama işlemi gerçekleşen halılar ortalama iki gün içerisinde müşteriye teslim ediliyor. Ayrıca halıların alımını ve teslimini ise ücretsiz servis araçlarımızla gerçekleştiriyoruz. Halı yıkama fiyatları konusunda makul düzeyde indirim sağlıyoruz. Aynı zamanda vatandaşların halı yıkama ihtiyaçlarında profesyonel halı yıkama firmalarını tercih etmeleri daha hesaplıya gelecektir. Çünkü, halı yıkama için ödeyeceği su faturası ve harcayacakları emeği de düşünürseniz; halının firmalarda yıkanma işlemi çok daha uyguna gelecektir.” dedi.

Bakırköy Halı Yıkama telefon:
0 534 898 32 32
0 212 475 45 62

Tempo Online Haber Twitter‘da!