İşte Çağatay Ulusoy’un teknesinin fiyatı!

Doğayı seven, balık tutmak ve dalmak gibi su sporlarıyla ilgili olan Çağatay Ulusoy 25 metrelik tekne sipariş verdi.

İşte Çağatay Ulusoy’un teknesinin fiyatı!
Yayınlama: 03.01.2023
Düzenleme: 03.01.2023 13:57
A+
A-

Ulusoy yeni teknesine küçük bir servet ödedi. Yaz aylarını sevgilisi Duygu Sarışın’la teknede geçiren oyuncu, gelecek yaz ailesiye Mavi Tur yapacak.

Balık tutmak ve dalmak gibi hobileri olan Çağatay Ulusoy 25 metrelik tekne sipariş verdi. Ulusoy yeni teknesine küçük bir servet ödedi.

Çağatay Ulusoy ve eski sevgilisi Serenay Sarıkaya’nın geçtiğimiz yıl oyuncu Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu’nun düğün töreninde görüntülenmelerinin ardından magazin kulislerinde ikilinin yeniden barıştığı öne sürülmüştü.Düğün töreninde aynı ortamda bulunan Çağatay Ulusoy ve güzel oyuncunun yeniden beraberlik yaşadığının konuşulması sonrası iki taraf sessizliğini korumuştu. Çağatay Ulusoy’un Serenay Sarıkaya ile birlikte tatile çıkacağı bile öne sürülürken Ulusoy Instagram hesabından sert açıklamalarda bulundu.

‘SALIN BİZİ BE KARDEŞİM’

İddialara kayıtsız kalmayan Ulusoy, “Neredeyse 5 yıldır gayet güzel giden bir ilişkim varken, her sene bugünkü gibi yapılan yalan haberleri ısıtıp ısıtıp veriyorsunuz, bir de kendinizden eminmiş gibi bir tarz sergileyip algı yönetimi çabanız yok mu?… Çok üzücü…Gayeniz nedir? Anlamıyorum, bir salın bizi be kardeşim…” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.