Reha Muhtar Deniz Uğur Ses Kaydı Twitter’ı Instagram’ı Salladı! Dinle

Reha Muhtar Deniz Uğur Ses Kaydı Twitter’ı Instagram’ı Salladı! Dinle
Yayınlama: 30.09.2022
Düzenleme: 30.09.2022 23:46
A+
A-

Reha Muhtar Deniz Uğur Ses Kaydı Twitter’ı Instagram’ı Salladı! Dinle… Ünlü oyuncu Deniz Uğur, geçtiğimiz günlerde çocuklarının babası olan eski televizyon sunucusu Reha Muhtar hakkında kızına şiddet uyguladığı iddiasıyla dava açmıştı. Anne Deniz Uğur, son olarak sosyal medya hesabından Reha Muhtar’ın kızına şiddet uyguladığına dair ses kaydını sosyal medya hesabından paylaştı. O paylaşım magazin haberleri gündemini salladı!..

Reha Muhtar ile Deniz Uğur arasındaki velayet davası kamuoyunu uzun süre meşgul etmişti. İstanbul Anadolu 1. Aile Mahkemesi, ikilinin kızları M.D.M.’nin (13) geçici velayetinin 2 ay süreyle anneye verilmesine, Muhtar’ın da bu süreçte kızına yaklaşmamasına karar verdi. İkilinin oğlu P.D.M. hakkındaki tüm talepler ise reddedildi. Dava böyle sonuçlanırken, Deniz Uğur bugün Türkiye’nin uzun süre konuşacağı ses kayıtlarını Instagram hesabından paylaştı. Kayıtlarda Reha Muhtar’ın sesi ve kız çocuğunun uzun süre ağlayarak çığlık attığı duyuluyor.

REHA MUHTAR İLE DENİZ UĞUR’UN VELAYET SAVAŞI

Gazeteci Reha Muhtar’ın çocuklarına şiddet uyguladığı iddiasıyla eski eşi oyuncu Deniz Uğur’un açtığı velayet davasında ara karar açıklandı. İstanbul Anadolu 1. Aile Mahkemesi, ikilinin kızları M.D.M.’nin (13) geçici velayetinin 2 ay süreyle anneye verilmesine, Muhtar’ın da bu süreçte kızına yaklaşmamasına karar verdi. İkilinin oğlu P.D.M. hakkındaki tüm talepler ise reddedildi.

Reha Muhtar Deniz Uğur Ses Kaydı

Reha Muhtar Deniz Uğur Ses Kaydı

DENİZ UĞUR REHA MUHTAR’IN ŞİDDET UYGULADIĞI İDDİASI İLE SES KAYITLARINI YAYINLADI

Reha Muhtar’ın eski eşi Deniz Uğur bugün çok konuşulacak bir adım attı. Instagram hesabından zehir zemberek sözler ile ses kaydını paylaşan Uğur, Reha Muhtar’ın kızlarına şiddet uyguladığının ispatı olduğunu belirtti.

“ACI ÇEKEN KIZIMIN SESİ…”

Uğur paylaşımına şu ifadeleri not düştü:

Elim ayağım titriyor şu an! Dünyanın en iyi babası, öyle mi? Peki, herkes duysun öyleyse… Ağlayan, çığlık atan, acı çeken benim kızımın sesi. Diğer sesi de çok iyi tanırsınız. Allah’ın laneti karanlığa hizmet edenlerin üzerine olsun. Allah cezanızı versin.

İŞTE REHA MUHTAR’A AİT SES KAYDI DİNLE

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.